BIST 4.896
DOLAR 19,19
EURO 20,94
ALTIN 1.221,48
HABER /  MAGAZİN

Estetik rekoru Süperstarda

Sanat dünyasında hangi ünlünün kaç kez estetik ameliyatı oldu?

Abone ol

Magazin dünyasının ünlüleri güzelleşmek için sık sık bıçak altına yatmaktan çekinmiyor. Özellikle konser, defile, dizi gibi işlerin tamamen durduğu dönemlerde bakıma giren ve ameliyat olan ünlüler binlerce YTL harcayabiliyor.

Sanat dünyasında hangi ünlünün kaç kez estetik ameliyatı olduğunu araştırdık, ortaya ilginç rakamlar çıktı.

AJDA PEKKAN: 18 Ünlüler arasında estetik operasyon geçirme rekoru 18 ayrı ameliyatla Ajda Pekkan'da bulunuyor. 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi, diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirmek için iki ayrı operasyon geçirdi. 4 defa yüzünü gerdirdi, kaşlarını çektirdi, göz kapaklarını kaldırttı ve göğüslerini dikleştirdi. Süperstar 6 ayda bir yüzüne botoks da enjekte ettiriyor.

DENİZ AKKAYA: 17

17 ameliyatla adeta Ajda Pekkan ile yarış ediyor. Vücudunda neşter değmeyen yer bulunmayan güzel manken, üç kere burnunu düzelttirdi, yüzüne dolgu maddesi koydurdu, iki kere çenesini törpületti, kaşlarını gerdirdi. İki kez göğüs dikleştirme ameliyatı geçirdi, iki defa dudaklarını silikonla düzelttirdi, basenlerindeki ve karın bölgesindeki yağları aldırttı, göz kapaklarını ve kalçalarını kaldırttı. Cildine 6 ayda bir botoks yaptırıyor.

HANDE ATAİZİ: 11

Oyuncu Hande Ataizi de genç yaşta çok sayıda estetik operasyon geçirdi. İlk olarak sinemaya atıldığı 1997’de göğüslerine slikon koydurdu. Bir yıl sonra da burnunu estetik oparasyonla düzelttirdi. İki yıl arayla iki ayrı burun ameliyatı daha oldu. Üç kez çenesini düzelttiren Ataizi, üç defa da şakaklarına doku kokteyli enjekte ettirdi. Bir de üst dudağını slikonla takviyesi var.

SEDA SAYAN: 9

Kalçasındaki ve belindeki yağları ikişer defa lipusection yöntemiyle aldıran Seda Sayan üç kere de göğüslerinden ameliyat oldu. Bir kez gıdısını aldıran Sayan, kaşlarını gerdirdi ve iki kere de cildine doku takviyesi yaptırdı. Seda Sayan düzenli olarak botoks da yaptırıyor.

HANDE YENER: 6

Son günlerde sanatından çok polemiklerle gündeme gelen Hande Yener, kendisini baştan aşağıya yeniledi. Göz kapaklarını, kaşlarını ve burnunu İtalya'da gördüğü bir modele benzetmeye çalışan Hande Yener, ameliyatla göğüslerini dikleştirdi. Dudaklarına iki kere slikon takviyesi yaptırdı ve gıdısını aldırdı.

EBRU YAŞAR: 5

Şarkıcı Ebru Yaşar güzelleşmek uğruna 5 kez bıçak altına yattı. Cildini tıraşlatan, burun ameliyatı olan ve göğüslerine silikon koyduran Yaşar, bir kez belinden yağ aldırdı, bir de dudaklarına slikon takviyesi yaptırdı.

ASENA: 5

4 yıl önce basenlerini düzelttirip kalçasını küçülttü. Göğüslerini slikon takviyesi ile dikleştiren ünlü dansöz, burnunu yaptırdı ve dudaklarını da slikon ile şişirtti. Asena bu arada laser operasyonla cildini traşlattı.

EBRU GÜNDEŞ: 3

6 yıl içerisinde üç kere göğüslerinden operasyon geçiren Gündeş, sonunda istediği göğse kavuştu. Ebru Gündeş son albümünde, üst dudaklarını da slikonla takviye ettirip imaj fotoğrafları çektirmişti. Şakaklarına doku kokteyli uygulatan sanatçı, düzenli olarak botoks yaptırıyor.

GÜLBEN ERGEN: 2

Oyuncu ve şarkıcı Gülben Ergen Allah vergisi olan güzelliğine güveniyor ve operasyonlara sıcak bakmıyor. Ancak sanatçı, peş peşe iki kere göğüslerinden operasyon geçirdi. Göğüslerine slikon koyduran sanatçı, "İhtiyarlayana kadar hiçbir yerime neşter değdirmek istemiyorum" diyor.

PETEK DİNÇÖZ: 2

Mankenlik yıllarında geçirdiği bir ameliyatla burnunu düzelttirmişti. Dinçöz, 5 yıl önce de göğsüne slikon koydurmuştu. Onları gecen yıl yenileyen sanatçı aslında doğal güzellikten yana olduğunu söylüyor.