BIST 1.496
DOLAR 7,30
EURO 8,83
ALTIN 413,21
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 173. yeni bölümüyle 24 Kasım 2020 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 173. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Kasım 2020 Salı akşamı ATV'de...

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi...

Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hekimoğlu 26. bölüm 2. fragmanı
Çin'de binlerce insan karantinaya alındı
Ümit Özdağ'dan Merak Akşener'e bomba sözler
Fatih Altaylı maskeyle çıktı salgın için uyardı
İstanbul'daki AVM'de skandal görüntüler
İstanbul İstiklal Caddesi'nde polise karşı gelen kadın turistler gözaltına alındı
Bursa'da cüce çiftin en büyük sorunun Başkan Alinur Aktaş çözdü! Mutlulukları boylarından büyük
Şok’ta Kasım fırsatları
Malatya'da bu görüntüye annenin yüreği dayanmadı! 1 saat sonra öldü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert Bülent Arınç çıkışı! Fitne ateşi yakılmak isteniyor