BIST 1.471
DOLAR 7,34
EURO 8,88
ALTIN 414,74
MEDYA

Hekimoğlu 26. bölüm 2. fragmanı

Hekimoğlu dizisi 26. yeni bölümüyle 24 Kasım 2020 Salı akşamı Kanal D'de olacak. Hekimoğlu'nun bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Hekimoğlu 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler yaşanacak? Hekimoğlu 24 Kasım 2020 Salı akşamı Kanal D'de...

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek’i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu’nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir.  Diğeri de Hekimoğlu’nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Hekimoğlu’yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara… 

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çin'de binlerce insan karantinaya alındı
Mehmet Metiner'den Bülent Arınç'a istifa çağrısı
Fatih Altaylı maskeyle çıktı salgın için uyardı
İstanbul Kayaşehir'de faciadan dönülen otobüs kazası kamerada
İstanbul İstiklal Caddesi'nde polise karşı gelen kadın turistler gözaltına alındı
Bursa'da cüce çiftin en büyük sorunun Başkan Alinur Aktaş çözdü! Mutlulukları boylarından büyük
Şok’ta Kasım fırsatları
Malatya'da bu görüntüye annenin yüreği dayanmadı! 1 saat sonra öldü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert Bülent Arınç çıkışı! Fitne ateşi yakılmak isteniyor
Antalya'da 17 yaşındaki genç kızı taciz etti! Bakın nerede yakalandı