HABER /  POLİTİKA

Erken seçim olacak mı AK Partili Naci Bostancı açıkladı!

Erken seçim olacak mı sorusu merak ediliyor. Bu soru AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı,ya soruldu. Bostancı ''erken seçimi gerektirecek hiçbir neden göremiyorum'' açıkalamasında bulundu.

Abone ol

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, erken seçim tartışmalarına ilişkin, "Hiçbir yerde hiçbir şekilde erken seçim lafı duymadığım gibi Türkiye'nin mevcut siyasi şartlarına baktığımda da erken seçimi gerektirecek hiçbir neden göremiyorum'' ifadelerini kullandı.

NTV Ankara Muhabiri Özgür Akbaş'ın sorularını yanıtlayan AK Partili Bostancı, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bostancı'nın açıklamaları şöyle:

Erken seçimi AK Parti Sözcüsü Çelik'e sormuştuk 'AK Parti'nin gündeminde yok' demişti. Ama CHP lideri 'AK Parti erken seçime gidecek' diyor. Böyle bir süreç yaşanır mı?

Muhalefette olanların hep bir erken seçim lafı ettini görürsünüz. Bunu yapımlarının nedeni kendi tabanlarını diri tutmaya çalışmak. Bu bir stratejidir. Sayın Kılıçdaroğlu Onlar gidecek derken şöyle bir mantıkla incelikle davranıyor. Onlar seçim istese kendi söyledikleriyle çelişecek. Kendisi sanki istemiyormuş.

Niçin erken seçim olsun?

AK Parti yapacakmış gibi bir değerlendirme üzerinden gündeme erken seçimi getirmek istiyor. Bu mantıklı nedenleri olan bir durum değil. Niçin erken seçim olsun? CHP'nin piyasalar biraz yavaşlasın biz erken seçimi gündemde tutalım.

Erken seçimi gerektirecek hiçbir neden göremiyorum

Türkiye'de işler iyi gitmesin biz de buradan nemalanalım şeklinde bir akılcılıkla davrandığını düşünmek istemiyorum. Mantıklı olmak lazım. Hiçbir yerde hiçbir şekilde erken seçim lafı duymadığım gibi Türkiye'nin mevcut siyasi şartlarına baktığımda da erken seçimi gerektirecek hiçbir neden göremiyorum.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Adnan Oktar mağduru Beril Koncagül'ün turnike sistemi ifşası olay cinsel fantezi evi detayı bile var Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Dr. Erkan Dönmez: Psikiyatrların işaret dili bilmemesi, yanlış teşhise yol açabiliyor
Ziraat Türkiye Kupası'nda haftanın programı
Galatasaray'ın deplasmanda kayıpları artıyor
Prematüre doğumların en önemli faktörleri nelerdir?
Çekya Başbakanı Babis: Mültecilere yardım konusunda önce Erdoğan'la konuşmalı dedi noktayı koydu
Selin Genç kimdir Bir Zamanlar Çukurova Gülten kaç yaşında?
Yorumlar 6 yorum