BIST 1.408
DOLAR 8,35
EURO 9,94
ALTIN 485,31
HABER /  POLİTİKA

Erdoğan'ı da dinlemişler! ŞOK!

Operasyon için yapılan hazırlıklarda Başbakan Erdoğan'ı da dinledikleri ortaya çıktı.

Abone ol

Soruşturma kapsamında, bakanların oğullarını dinlemek için alınan izinle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonlarının da dinlendiği iddia ediliyor.

Yenişafak'ın haberine göre operasyonun bir yıldan bu yana devam ettiği bildirilirken soruşturmayı yürüten savcılık dışında hiçbir makama bilgi verilmediği öğrenildi. İstanbul Valisi, Cumhuriyet Başsavcısı ve Emniyet Müdürü'nün soruşturmadan haberi yoktu.

BAKANLAR BASINDAN ÖĞRENDİ

Bakanlar dahi operasyonu basından öğrendi. Operasyonla ilgili 3 ayrı soruşturma yürütülüyor. Rıza Sarraf, Mustafa Demir ve iki bakanın çocuğuyla ilgili iki soruşturmaya Savcı Celal Kara bakıyor. Kara, Ergenekon Soruşturmasını başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Zekeriya Öz'ün başında bulunduğu büroda görevli bulunuyor. Ali Ağaoğlu ile ilgili soruşturmanın ise memur suçlarına bakan Savcı Mehmet Yüzgeç tarafından takip edileceği öğrenildi.
BAKAN OĞULLARININ SUÇU NE?

Türkiye'yi sarsan operasyonda 3 önemli bakanın oğlu da gözaltına alınmıştı. Bakan oğulları için çok ağır suçlamalar yapılıyor.

bakan-ogullari.jpg


BU OPERASYON İSRAİL İŞİ Mİ?


Operasyonda gözaltına alınanlardan biri Halk Bankası'nın Genel Müdürü Süleyman Arslan olunca bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre operasyon İsrail işi ve mevzu da petrol ile İran altınları. (
TIKLA OKU)

TÜRKİYE'Yİ SARSAN BÜYÜK OPERASYON


Operasyon sabah erken saatte başladı. Arka arkaya çok ünlü isimler gözaltına alındı. Ebru Gündeş'in eşi ünlü işadamı yalısından bavul dolusu evrakla çıkartıldı. OPERASYONA DAİR TÜM BİLGİLER BU HABERDE (TIKLAYIN)
türkiyeyi-sallayan-büyük-operasyon.jpg
GÖZALTINA ALINAN BAKAN OĞULLARI KİMLER? 
Büyük operasyon Ankara'yı ve AK Parti'yi de salladı. Zira operasyonun flaş yöne 3 önemli bakanın oğullarının da gözaltına alınması oldu. İŞTE ÇOCUKLARI GÖZALTINA ALINAN BAKANLAR (TIKLAYIN)
3-bakanin-oğlu-gözaltina-alindi.jpg
OPERASYON SONRASI AK PARTİ SIRALARI
Büyük operasyon Ankara'da bomba etkisi yaptı. En çarpıcı kare de Meclis'ten geldi. Operasyon duyulduktan sonra AK PARTİ sıraları bakın nasıldı? (TIKLA OKU)

operasyon-ak-partiyi-vurdu.jpg
OPERASYON CEMAATİN AK PARTİ'YE GOLÜ MÜ?
Başbakan Erdoğan'ın kabinesindeki en önemli bakanların çocuklarının dahi gözaltına alınması bu yorumlara sebep oldu. Operasyon cemaat işi mi? (Tıkla -oku)
bu-operasyon-cemaatin-hükümeti-golü-mü.jpg
TÜRKİYE'Yİ SALLAYAN OPERASYONU KİM YAPTI?

Türkiye'yi sallayan bakan oğullu operasyonu Cemaat mi yaptı? Polisin bağlı olduğu Bakan'ın operasyondan habersiz olması bu soruyu akla getirdi. Çarpıcı bir yorum var. 

türkiyeyi-sallayan-operasyonu-kim-yapti.jpg
ALİ AĞAOĞLU CEO'SUNDAN AÇIKLAMA 

İşadamı Ali Ağaoğlu gözaltına mı alındı? Yoksa bilgisine başvurulmak üzere Emniyet'e mi davet edildi. Ali Ağaoğlu'nun CEO'sundan açıklama geldi. 

GÖZALTINA ALINAN BELEDİYE BAŞKANI KİM?

Şok operasyonda Halk Bankası'nın Genel Müdürü ile birlikte Fatih Belediye Başkanı da gözaltına alındı. Belediyeden gün boyu evrak taşındı. 

EBRU GÜNDEŞ OPERASYONLA ŞOK OLDU
Ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in zengin eşi Reza Zarrab da operasyonda gözaltına alındı. Zarrab boğazdaki yalısından sabahın ilk ışıkları ile birlikte bir bavul dolusu belge ile çıkarıldı. 

ebru-gündeşin-eşi-reza-zarrab-gözaltina-alindi.jpg
BAKAN OĞULLARI GÖZALTINA BÖYLE ALINDI

group-5-copy-21.20131217135425.jpg


ÖNCEKİ HABERLER
Bimeks Darty’yi satın aldı
Bimeks Darty’yi satın aldı
O genel müdürün karısı da gözaltında
O genel müdürün karısı da gözaltında
Kış helva satıcılarına yaradı
Kış helva satıcılarına yaradı
Sibirya soğukları esir aldı
Sibirya soğukları esir aldı
Canı erik çekenlere güzel haber
Canı erik çekenlere güzel haber
İki kişinin katil zanlısından şok eden ifade
İki kişinin katil zanlısından şok eden ifade
‘Öyle Sevdim ki Seni’ye ödül yağdı
‘Öyle Sevdim ki Seni’ye ödül yağdı
Sabah'tan operasyon için şok Cemaat iddia
Sabah'tan operasyon için şok Cemaat iddia
AK Parti'yi korkutacak Sarıgül anketi
AK Parti'yi korkutacak Sarıgül anketi
Günün önemli gelişmeleri (1)
Günün önemli gelişmeleri (1)