HABER /  SAĞLIK

Ercüment Ovalı'dan koronavirüs aşısı açıklaması! Dostlara müjde ak ve kara trollere...

"Koronavirüs aşısı üzerinde çalışıyoruz. 23 Nisan'da tüm dünya görecek" diyen ancak o sürprizi yapamayan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, üzerinde çalıştıkları Covid-19 aşısıyla ilgili yeni bir müjde daha verdi. Prof. Dr. Ovalı, Covid 19 aşısının birinci basamak testleri başarıyla geçtiğini duyurdu.

Abone ol

Yeni tip koronavirüse (Covid-19) salgınının ardından yaptığı aşı çalışmaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Prof. Dr. Ercüment Ovalı'dan yeni açıklama geldi. Prof. Dr. Ovalı, koronaya karşı yürüttüğü aşı çalışmasıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. 

Birinci basamak testi başarıyla geçti!

Ovalı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Aşı çalışmamız 1. Basamak testleri başarı ile geçti. Kısmet 2. Basmak ve 3. Basamak testlere. Dostlara müjde, ak ve kara trollere ise yeni bir iş kapısı. Hadi eleştirin....yerden yere vurun.... 50 günde bu kadar yapabildik......"

13 Mayıs'ta yaptığı paylaşımda neler demişti?

Prof. Dr. Ovalı 13 Mayıs günü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "İlk partide 2 milyon dozu hedeflediğimiz aşımızın birinci basamak hayvan deneyleri sorunsuz devam ediyor. Amaç Eylülde klinik testlere baslamak" demişti.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Kocaeli'de maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı
19 Mayıs tebrik mesajları resimli 19 Mayıs kutlama mesajları
Ukrayna'da Ramazan ve Kurban bayramlarına resmi statü
Arnavutköy'de elektrik direğinde meydana gelen patlama korkuttu
19 Mayıs uçak bileti online THY Samsun uçak bileti alma 2020
'Çav Bella' çalınması olayında tutuklanan Banu Özdemir'e tahliye
Yorumlar 13 yorum