BIST 10.471
DOLAR 32,59
EURO 34,99
ALTIN 2.439,79
HABER /  MAGAZİN  /  KÜLTÜR VE SANAT

Efsane şarkıcı Enrico Macias İstanbul'da

Benzersiz sesiyle tüm dünyada efsane olan şarkıcı Enrico Macias yoğun istek üzerine İstanbul'da yeniden hayranlarıyla buluşuyor.

Abone ol

Albümleri satış rekorları kıran Fransız sanatçı Enrico Macias, 2016 yılında IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 14 Nisan'da Zorlu PSM'de sahne alacak.

Sesi ve karizması ile tüm dünyada kalabalık bir hayran kitlesi bulunan Enrico Macias, 2015'teki konserinin ardından yoğun istek üzerine yeniden geliyor. Konserleri olay yaratan Macias, 14 Nisan 2016'da Zorlu PSM'de müzikseverlerle buluşacak.

1961 yılında Cezayir Bağımsızlık Savaşı kızışırken, eşi Suzy ile Cezayir'i terk edip Fransa'ya sürgüne giden Macias, 1967 yılından bugüne yaptığı yüzlerce kayıt, 7 albüm, oynadığı 10 film ve dizi ile adını tarihe altın harflerle yazdırdı. ‘Zingarella', ‘La Guitare', ‘Aie, Aie, Aie', ‘Solenzara' ve‘La Femme De Mon Ami' gibi onlarca unutulmaz şarkısıyla tüm dünyada gönülleri fethheden Enrico Macias, 80'e yakın şarkısının büyüleyici melodileriyle de Türkiye'de fırtınalar estirdi.

Konserlerinde yaptığı eşitlik ve barış çağrıları ile gönüllerde taht kuran sanatçı, sesinin rengi ile dinleyicileri uzaklara götürüyor. Enrico Macias'ın romantik şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşatacağı konserin biletleri Biletix'te…