BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
CENNET CANKILIÇ / TÜM YAZILARI
Cennet CANKILIÇcennet@internethaber.com
TÜM YAZILARI
Çin'deki müzenin benzerini Bursa'da yapmanın cezası "linç" . Neymiş,”AKP’li Dündar bu müzenin tanıtımı için binlerce lira harcamış, neymiş bu müzeye Paris’te düzenlenen törenle verilen UNESCO ödülü çakma imiş. Bu ödülü de belediye para ile almış. Mış mış”. Peki soruyorum, hadi diyelim ki ödül sahte,“Türkiye’de başka eşi ve benzeri olmayan bu muhteşem yapı AK Parti’li değil de CHP’li bir belediye başkanı tarafından yapılsa idi, sizce de bu şekilde lince tabi tutulur muydu?”
Bu kokainci zat, hepten algıya tuz biber ekti! Son model aracının içinde kokain kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyaya düşen bu zat sadece basit bir AK Parti seçmeni, ya da üyesi olsa elbette böyle “tt” olmazdı.Hakkında hemen adli süreç başlatıldı ama sonrası daha da vahim...
"Clubhouse" da bir bakan Siyasiler hele ki AK Parti camiasının etkili isimleri ile sosyal medyayı sadece fotoğraf paylaşmadan ibaret sanan janti giyimli gençleri bu uygulamada yoklar. Ama bildiğim bir durum var ki, eski bakanlardan Faruk Çelik bu uygulamanın müdavimlerinden.
Biz bu filmi gördük, yemezler! Son siyasi olaylarla gündemin sarsıldığı ülkede, ani kararla daha 4 ay önce atanan Merkez Bankası Başkanı değişikliğinin gerçekleşmesi “biz bu filmi gördük” dercesine o günlerin yeniden gündeme geldiği havasını estirdi.
İmamoğlu'nun siyasi hamlesi tuttu! Oysa ki, Meral Akşener İmamoğlu’nun kendisine ve partisine uyguladığı bu sinsice planı ters yüz ederek, boşa çıkarabilirdi.
DEVA Bursa'da ölü doğdu!.. Demek ki partinin kuruluşunda kulislerde “AK Parti içinden yüzlerce istifalar var, DEVA’ya geçiyorlar.” söylentileri ile “ Tanınmış iş adamlarından ve STK temsilcilerinden partiye başvurular var” iddiaları tamamen yalan ve aldatmaca imiş!..
Karşınızda çadır devleti yok!..