HABER /  MEDYA

Canlı yayındaki sözleri programa damga vurdu! Hande Fırat'ın zor anları...

CNN Türk'te CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un ABD Başkanı Trump ile ilgili "Mektup ile tweet ile arasında fark var. Mektup devlet arşivine girer" demesi üzerine MHP'li Metin Özkan, "Mektup gönderene g....ş zaten."diye konuştu. Hande Fırat ise bu sözler karşısında ne diyeceğini bilemedi.

CNN Türk'te Hande Fırat'ın moderatörlüğündeki Gece Görüşü programında CHP'li Gürsel Erol ile MHP'li Metin Özkan arasında Trump'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği mektupla ilgili sert tartışmalar yaşandı.

Hande Fırat ne yapacağını şaşırdı

Özkan, Trump'ın mektubuyla ilgili, "Mektup gönderene g....ş zaten." ifadelerini kullandı. Metin Özkan'ın bu sözleri karşısında moderatör Hande Fırat ne yapacağını şaşırdı.

Ne olmuştu?

ABD Başkanı Donald Trump'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazdığı, 9 Ekim 2019 tarihini taşıyan skandal mektubu ortaya çıkmıştı. Trump, mektubunda Erdoğan'ın, PKK terör örgütünün Suriye kolu PYD- YPG'nin silahlı birliklerinin başındaki terörist Ferhat Abdi Şahin ile müzakere etmesini istemişti.

Trump mektupta, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, PKK terör örgütünün Suriye kolu PYD-YPG'nin silahlı birliklerinin başındaki kod adı "Şahin Cilo", asıl adı Ferhat Abdi Şahin olan, ancak kendisini Amerikalılar'a "General Mazlum Kobani" diye tanıtan teröristle müzakereye oturmasını önermişti.BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri 80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu'ndan sürpriz bebek haberi! Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
ABD Kobani'deki üslerini boşaltıp imha etti
YPG/PKK'lı teröristler sivillerin evlerini yakıp kaçtı
İncirlik Hava Üssü'nde savaş uçağı hareketliliği
Esed'ten Türkiye'ye küstah tehdit
Görenler dehşete düştü! Vatandaşlar tepki gösterdi
Ankara-İstanbul hızlı tren biletleri 2020 zam mı geldi?
Yorumlar 7 yorum