BIST 1.127
DOLAR 8,27
EURO 9,72
ALTIN 499,68

80 yaşındaki Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu'ndan sürpriz bebek haberi!

'Hayat Devam Ediyor' dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki Amerikalı ile yaptığı evlilik çok konuşuldu. Evliliğiyle ilgili yaptığı açıklamalar aylarca tartışılan Miraloğlu'ndan gelen bebek haberi 'yok artık' dedirtti.

2015 yılında yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde çocuk yaşta dedesi yaşındaki adamla evlendirilen 'çocuk gelin' rolüyle adından söz ettiren Meltem Miraloğlu'nun evliliği magazin gündemine bomba gibi düştü.

32 yaşındaki Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli Amerikalı adam ile evlendi. Çok tartışılan haberin ardından sessizliğini bozan oyuncu Miraloğlu, çok konuşulan açıklamalara imza attı.

"Bizimkisi ilk görüşte aşk"

"Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var." diyen Miraloğlu, şöyle konuştu:  Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umrumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk. Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın 'evet' der. 

"Özel hayatımla ilgili saygı bekliyorum"

Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum. Meltem Miraloğlu'nun sürpriz bir karar daha aldığı ortaya çıktı.