BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Büşra Develi Kimdir?

Son dönemin en çok öne çıkan oyuncularından biri Büşra Develi. Burak Deniz ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminin yakından takip ettiği isimlerden biri olan Büşra Develi kimdir nereli kaç yaşında? Büşra Develi ile ilgili tüm detaylar internethaber'de. Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit'de doğdu. 4 kız kardeşi var. İlköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşındı. Orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamladı. Daha sonra hedefleri doğrultusunda...

Son dönemin en çok öne çıkan oyuncularından biri Büşra Develi. Burak Deniz ile yaşadığı aşk ile magazin gündeminin yakından takip ettiği isimlerden biri olan Büşra Develi kimdir nereli kaç yaşında? Büşra Develi ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit'de doğdu. 4 kız kardeşi var. İlköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşındı. Orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamladı. Daha sonra hedefleri doğrultusunda tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için İstanbul'a taşındı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı böülümünde okumaya başladı. Dizi çekimleri yüzünden okulunu dondurmak zorunda kaldı.

Büşra Develi, 2015 yılındaİlyas Yalçıntaş'ın İncir şarkısının klibinde oynadı.Büşra Develi, 2015 yılındaCem Karcıyönetmenliğindeki "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Burak Deniz,Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

180 cm. boyunda ve 55 kg. olan ve ilk defa bir dizide oynayan Büşra Develi'yi seyredenler oyuncu Juliette Binoche'e benzetmektedir.