HABER /  GÜNCEL

Atilla Özdemiroğlu hayatını kaybetti ölüm nedeni ne?

Atilla Özdemiroğlu hayatını kaybetti. Ünlü müzisyen, besteci ve aranjör Atilla Özdemiroğlu'nun ölüm nedeni ne? Atilla Özdemiroğlu kimdir?

Ünlü müzisyen ve aranjör Atilla Özdemiroğlu 73 yaşında hayata veda etti. Akciğer kanseri olan Atilla Özdemiroğlu Almanya'da farklı bir tedavi görmüştü. Atilla Özdemiroğlu'nun son mesajı "iyileştim dönüyorum' olmuştu.

Atilla Özdemiroğlu'ndan bugün acı haber geldi. Ünlü müzisyen kanseri atlamadı ve 73 yaşında yaşama veda etti.

ATİLLA ÖZDEMİROĞLU SON RÖPORTAJI

Geçtiğimiz ay Atilla Özdemiroğlu, verdiği bir röportajda sağlığının çok iyiye gittiğini söylemiş, tedavi sürecini ise şöyle anlamıştı:

“Çok kötüydüm aniden her şey değişti. 60 kilodan 80’e çıktım. Almanya’da kemoterapinin tam tersi bir tedaviye başladım. Kanser hücremizi yan yana getirerek savaşır hale getiren dendritik tedavisiyle hastalığımı yendim. Bir yıl sonra ancak düzelecek sorunlar var.”

ATİLLA ÖZDEMİROĞLU TEDAVİ İÇİN 'MUCİZE GİBİ' DEMİŞTİ...

Atilla Özdemiroğlu Almanya'da gördüğü tedavi ile kanseri yendiğini söylemişti. Instagram hesabından son paylaşımı da bu konuda oldu.

"İYİLEŞİYORUM"

Yakın bir tarihte ünlü sinema ve dizi sanatçısı Gonca Vuslateri'nin instagramında Atilla Özdemiroğlu, "İyileşiyorum" mesajını paylaşmıştı.

Ünlü müzisyenin ölüm haberinin ardından Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından paylaşımı yaptı:

ATİLLA ÖZDEMİROĞLU KİMDİR?

Başarılı müzisyen Attila Özdemiroğlu 5 Ocak 1943 tarihinde Ankara'da doğdu. Özdemiroğlu, genç yaşta müziğe ilgi duymaya başladı. Çeşitli müzik aletlerini çocuk yaştayken çalmayı öğrendi ve okulda (Ankara Atatürk Lisesi'nde öğrenciyken) müzik etkinliklerine katıldı.

1966 yılında Durul Gence 5 orkestrasına girdi ve bundan sonra çeşitli orkestralarda görev aldı. Besteci ve aranjör olarak çeşitli eserlere imza attı. Ajda Pekkan, Nilüfer, Kayahan, Sezen Aksu, Onno Tunç, Uzay Heparı gibi isimlerle çalıştı. Film müzikleri de yapan sanatçı, yedi adet Altın Portakal Ödülü'nün sahibidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

ÖNCEKİ HABERLER
Binlerce memur şokta! Zamları geri alınıyor
Çalışanlar için bu yasa bomba! Hamileler için öyle bir ceza var ki...
ABD açıkladı! Türkiye'yi tehdit eden iki ülke
Kayseri'deki liseli Cansel davasında beklenen oldu!
Bomba yüklü kamyon yakalandı! O ilçe ayakta
2020 Kurban Bayramı tarihi ne zaman başlangıç tarihi
Yorumlar 4 yorum