BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
MEDYA

Arka Sokaklar 522. bölüm fragmanı

Arka Sokaklar dizisi 522. yeni bölümüyle 13 Eylül 2019 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Arka Sokaklar 522. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 13 Eylül 2019 Cuma akşamı Kanal D'de...

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Afili Aşk 13. bölüm 2. fragmanı
Kimse Bilmez 13. bölüm 2. fragmanı
Canevim 14. bölüm 3. fragmanı
Dorian Kasırgası ABD'nin doğu kıyılarını vuruyor
Kayseri'de suç makinesi kadın yatak odasındaki özel bölmede yakalandı
Canan Karatay: Şekerli ve gazlı içecekler çocukları hiperaktif yapıyor
Muğla Marmaris koylarından topladığı çöpler çalındı
60 saniyede bugün (06 Eylül 2019)
Manisa’da çocukların tehlikeli serinlemesi
HDP'li vekil 'kolay gelsin size' deyip dalga geçince aileler böyle bağırdı
Yorumlar