BIST 1.531
DOLAR 7,45
EURO 9,00
ALTIN 411,01
HABER /  YEREL

Antalya Valisi Münir Karaloğlu'ndan esprili 'EvdeKalAntalya' paylaşımı

ANTALYA'nın dalgıç valisi Münir Karaloğlu, koronavirüse dikkat çekmek için bir kaya balığının boş bir kabuğu yuva olarak kullandığı fotoğrafla yaptığı esprili paylaşımda, “Antalya'da çağrımızı duymayan kalmamış" dedi.

Abone ol

Antalya'nın dalgıç yönü, su altına olan ilgisi ve su altı zenginliklerinin turizme kazandırılması adına yaptığı birçok önemli çalışmasıyla da tanınan Vali Münir Karaloğlu, deniz altından bir kaya balığının, kendisine yuva edindiği kabuk içinden sadece başını çıkardığı bir fotoğrafı paylaştı.

Fotoğrafla birlikte “Antalya'da çağrımızı duymayan kalmamış" esprisi yapan Vali Karaloğlu'nun paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Koronavirüs salgınından korunmak ve yayılımını engellemek adına yürütülen çalışmalar kapsamında sosyal medya hesaplarından sürekli duyurularda ve uyarılarda bulunarak, Antalyalılara evde kalmaları çağrısında bulunan Vali Karaloğlu, yaptığı esprili paylaşımının altına da #EvdeKalAntalya çağrısında bulundu.

Antalya'nın su altındaki zenginliklerinin hem kitaba hem de filme dönüştürülmesi çalışması kapsamında fotoğrafı çeken su altı görüntü yönetmeni Tahsin Ceylan ise, “Sayın Valimizin denizlerde yaşamın ve kültürel varlıklarımızın korunması ve tanıtılması konusundaki duyarlılığını alkışlıyoruz. Bu kaya balığı boş bir kabuğu yuva olarak kullanıyor. Demek oluyor ki denizde gördüğümüz boş kabukları almamalıyız. Bu kare, anlatımına en iyi örnek" dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
İstiklal Caddesi'nde kadının yüzüne öksürüp parasını çalmaya çalıştı
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Videonu çek TRT'ye gönder 23 Nisan'da seni bütün Türkiye izlesin
Honda Türkiye üretime verdiği arayı uzattı
Bolu’da kumarhaneye çevrilen eve operasyon: 13 gözaltı
Antalya'da 3 köpek zehirli tavuk eti verilerek öldürüldü
Ekipman eksikliğinden çöp poşeti giyen hemşireler koronavirüs kaptı
Koronavirüs yarım milyar insanı yoksulluğa sürükleyebilir! Oxfam'dan korkutan açıklama
Antalya'da koronavirüs kapsamında toplam 197 kişiye ceza kesildi miktara bakın
Fenerbahçe'den 65 yaş üstü üyelerine 'Destek Kolisi' yardımı
Yorumlar