BIST 1.483
DOLAR 7,17
EURO 8,73
ALTIN 415,24
HABER /  GÜNCEL

Antalya Valiliği sokağa çıkma yasağı olacak mı son haber geldi

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre bu haftasonu yani 9-10 Mayıs'ta 24 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Daha önceki haftalarda sokağa çıkma yasağının olduğu Antalya'da artık sokağa çıkma yasağı olmayacak. Antalya Valiliği artık sokağa çıkma yasağının kalktı diyerek müjdeyi verdi.

Abone ol

Antalya Valiliği'nden sevindiren sokağa çıkma yasağı kalktı açıklaması geldi. Bu haftasonu 24 ilde sokağa çıkma yasağı devam edecek. Daha önceki haftasonlarında sokağa çıkma yasağının uygulandığı Antalya'da artık sokağa çıkma yasağı uygulaması kalktı. Antalya Valiliği sevindiren gelişmeyi duyurdu. 

Vali Karaloğlu yaptığı açıklamada, "Sağlık Bakanımızın açıkladığı gibi, ülke olarak, Kovid-19 Mücadelemizin 1’inci aşamasını başarıyla tamamladık. Antalya olarak, evde kaldık, tedbirlere uyduk ve başarıyla tamamladık. Katkısı ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Korona mücadelemizin 2’nci aşaması Kontrollü Sosyal Hayat olarak açıklandı. Bundan böyle şehrimizde, sokağa çıkma yasağı olmayacak. Daha özgür olacağız ancak mutlaka daha tedbirli olmak şartıyla" ifadelerini kullandı.

24 ilde sokağa çıkma yasak:  Valiliklere gönderilen Genelgede, yeni tip koronavaris tedbirleri kapsamında 08.05.2020 tarihi saat 24.00 ile 10.05.2020 tarihi saat 24.00 arasında aşağıda belirtilen istisnalar hariç olmak üzere büyükşehir statüsündeki Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Zonguldak olmak üzere 24 ilde  vatandaşların sokağa çıkmalarının kısıtlandığı belirtildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Flamengo'da 38 kişi korona virüse yakalandı
Koronavirüse karşı asansörlerde sosyal mesafe düzeni
Fırat Altunmeşe'yi babası İzzet Altınmeşe böyle ti'ye aldı sosyal medyaya düştü
Adana'da minik Kuzey 20 Mayıs'ta yeniden doğacak nakil bekliyor
8 yaşındaki kanser hastası Ahmet Ataç yaşama veda etti
Üniversite adaylarına tavsiyeler: Evde maskeyle deneme sınavı çözün
PKK'ya Kuzey Irak'ta darbe üstüne darbe! 4 terörist öldürüldü
İçişleri Bakanlığı genelgesi 9-10 mayıs 24 ilde sokağa çıkma yasağı
Sağlık çalışanlarını hiç kimse böyle çizememişti! Banksy yaparsa böyle olur
Davutoğlu yine sahnede! Açıklamaları büyük tartışma çıkaracak
Yorumlar