BIST 1.392
DOLAR 8,10
EURO 9,70
ALTIN 455,73
ALPER TEKBAŞ / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Türk Turizmi Nereye Gidiyor?  Ülkemiz turizmine dair bakış açılarımız nasıl olmalı? Türkiye turizmi için neler yapılmalı? Turizm sektörünün tüm paydaşları, çalışanlarının kafalarında ki hayal ettikleri ve gerçekte yaşamak istedikleri uygulamalar neler olmalı diye uzayıp giden birçok soru sorabiliriz.
Dünya bir ev olsaydı, mutfağı kesinlikle Gaziantep olurdu Dünya bir ev olsaydı, mutfağı kesinlikle Gaziantep olurdu
İşte Firuz Bağlıkaya, İşte TÜRSAB 05-07 Aralık 2019’da 13.kez kapılarını aralayacak olan Travel Turkey İzmir bu yılda sağlıklı, lezzetli, teknolojik, keyifli, anlamlı bir turizm buluşmasına ev sahipliği yaptı.
"Tatili Bir Bilene Sor" 2019 yılında tatilin püf noktalarını, tur programlarını, gezilecek, görülecek, keşfedilecek yerlerini, yurtiçi ve yurtdışında trend tatil adreslerini ve daha fazlası
Türk turizminin kanayan yaraları Devletimizin iş, aş, istihdam, ekonomiye katkı, ülkemize turizm yatırımı olsun diyerek destek verdiği imkanlarını seferber ettiği turizm yatırımları acaba bunun hakkını verebiliyor mu?
İflas eden ünlü otellerin son durumu Üstlerinde ki karabulutları dertleri bitmeyen ünlü oteller iflaslar, ceza davalarıyla dikkatleri çekiyor.
Ecdadımızın değer kattığı insanlık ilkeleri Turizmde ürün çeşitlendirmesi diye hep ifadeler kullanılır İşte elimizde dünyada eşi benzeri olmayan bir geleneksel ritüelimiz var. Bunu çok iyi değerlendirip ülke turizminde vazgeçilmez bir ürün çeşitliliği yarınlara taşıyabiliriz.