HABER /  MAGAZİN

Acun Ilıcalı'ya seslendi: FETÖ'nün en küçük mağduru o!

Yetenek Sizsiniz yarışmasındaki birincilği ile tanınan Atalay Demirci'nin yarışmada FETÖ'cülerin destediği ile birinci olduğu ortaya çıktı. Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Cengiz Semercioğlu bu konuyu gündeme getirerek Acun Ilıcalı'ya seslendi.

Komedyen Atalay Demirci hakkında, FETÖ soruşturması kapsamında bir kez ağırlaştırılmış müebbet ve 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. İddianamede Demirci'nin, katıldığı yarışma programlarında FETÖ'nün 'kendisi lehine oy kullandığı' ifadelerine yer verildi. 

Bu gelişme üzerine o tarihteki yarışma ile ilgili şüphelerde kuvvet kazandı. Hürriyet Gazetesi Yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü köşe yazısında konuya dikkat çekiyor. 

2013 YILINDA BİRİNCİ OLMUŞTU

“Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin 2013 birincisi Atalay Demirci’nin bir FETÖ balonu olduğu ortaya çıktı" diyen Semercioğlu, 2013 yılındaki jüri üyeliğini Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın yapığı yarışmanın final anını hatırlattı. 

      

Şimdi FETÖ tutuklusu olan Atalay Demirci ile finale kalan batari çalan Baha Bayırlı'nın durumuna dikkat çeken Semercioğlu, "Mesajlarıyla o sene Atalay Demirci’yi “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin birincisi yaptılar.
Küçük Baha’nın final gecesi ekrandaki mahzunluğunu hatırlıyorum..." dedi. 

Yarışmada FETÖ'cülerin oyları ile birinci olduğu anlaşılan Atalay Demirci'nin yarışma finalinde söylediği söyleri de hatırlatan Semercioğlu, “Beni bugüne kadar programlarına davet ederek destek olan kurumlar ve kuruluşlara teşekkür ediyorum” diyerek yapmıştı dedi. 

ACUN ILICALI'NIN OMUZLARINA BÜYÜK SORUMLULUK...

Baha'nın birincilik hakkının geri verilmesini savunan Semercioğlu yazını şöyle tamamladı: 

Atalay Demirci’nin kandırılıp kullanıldığını mı, yoksa bilinçli şekilde terör örgütünün üyesi mi olduğunu yargılama sonucunda öğreneceğiz.
Ama ortada, Demirci’nin ağzından ‘örgütün kendisi lehine oy kullandığı’ itirafı varken, Acun Ilıcalı’nın omuzlarına büyük bir sorumluluk biniyor.
2013 “Yetenek Sizsiniz Türkiye” birinciliğini gerçek sahibine teslim etmek.

FETÖ'NÜN EN KÜÇÜK MAĞDURLARINDAN BİRİ BAHA


Küçük Baha’nın çalınan birinciliğini 4 yıl aradan sonra vermek...
Eğlence dünyasında FETÖ’nün en küçük mağdurlarından biri Baha’dır.
“Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin yeni sezon ilk bölümünde bu mağduriyeti gidermelidir Acun.
Birincilik ödülünü Baha’ya teslim ederken, biz de 4 yıl aradan sonra bateride hangi noktaya geldiğini görmüş oluruz genç yeteneğin...

ÖNCEKİ HABERLER
Üstü çizildiği söylenen Ahmet Taşgetiren Erdoğan'a tavsiye!
TSK'dan Zap'a hava harekatı yerle bir edildi
YPG'ye katılan Kanadalı manken Kobani'de ortaya çıktı!
Putin, domatese uygulanan ambargoyu neden kaldırmadı?
Adana'da katliam! 6 kişiyi öldüren bakın kim çıktı?
Aft nasıl geçer tuz karbonat sumak ile ağız yarası aft tedavisi nasıl?
Yorumlar 3 yorum