eposta yazdır zoom+ zoom-

Rektörlük Uğur Dündar'a izin vermedi!

Rektörlük Uğur Dündar'a izin vermedi!

Sanatçı Müjdat Gezen ve gazeteci Uğur Dündar'ın Ege Üniversitesi'nde katılacağı söyleşi Rektörlük tarafından iptal edildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 11-04-2014 14:34 - Güncelleme: 28-10-2015 00:14

Sanatçı Müjdat Gezen ve gazeteci Uğur Dündar'ın Ege Üniversitesi'nde katılacağı söyleşi Rektörlük tarafından iptal edildi.

Ege Üniversitesi Karikatür ve Mizah Kulübü, Müjdat Gezen'i söyleşi için davet etti. Gezen, söyleşi teklifini kabul etti ve böyle etkinliklere Uğur Dündar ile birlikte gittiğini belirtti. Bu durum karşısında mutlu olan öğrenciler Rektörlük engeli ile karşı karşıya kaldı.

Mustafa Yıldız'ın Mizahhaber sitesinde yayınlanan haberine göre, Rektörlük, Müjdat Gezen'i arayarak "Sizin mizah yönünüz var ancak Uğur Dündar siyasi bir kişilik" dedi. Gezen, bu durum karşısında Dündar'ın gazeteci olduğunu söyledi.

Rektörlük; Gezen ve Dündar'ın birlikte söyleşiye katılmasını kabul etmedi. Müjdat Gezen'in de söyleşiye tek katılmayı kabul etmemesi üzerine söyleşi iptal oldu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Rektörlük Uğur Dündar'a izin vermedi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • 123 11 Nisan 2014 16:02 çok üzüldük öyle üzüldük ki TÜRKİYE için çoooooooookkkkkk büyük kayıp dolar euro yükseldi borsa değer kaybetti müjdat gezende iptal olmuş tüh tüh tüh

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Uğur Dündar
UĞUR DÜNDAR KİMDİR?

İstanbul ilinin Silivri ilçesi Akören Köyü'nde doğdu. Vefa Lisesi'ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu. 1970 yılında TRT tarafından açılan bir sınav

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro