SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

FETÖ ablaları hamile kaldı akıl almaz plan

FETÖ ablaları hamile kaldı akıl almaz plan

Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür, bugünkü yazısında FETÖ ablalarının nasıl hamile kaldığını yazdı, şeytani planın ayrıntılarını aktardı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-09-2017 10:08 - Güncelleme: 22-09-2017 10:08

Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür, "FETÖ'nün şeytani planı hamilelik testi" başlıklı köşe yazısında inanılmaz detaylar verdi.

Daha önceki bir yazısında "FETÖ'nün ablaları nerede" diye soran Övür, örgütün kök salmasında büyük rolü olan "ablaları" bir kez daha  gündeme getirdi.

FETÖ operasyonlarında çok sayıda "abla"nın gözaltına alındığını ancak tutuklanmadığına dikkat çeken yazar, şaşırtan ayrıntıyı köşesinde duyurdu.

"ÖRGÜTÜ KURTARMAK SÖZ KONUSUYSA HER YOL MUBAH"

(...)Tutuklanmadı çünkü FETÖ'nün şeytani aklı devreye girdi ve akıl almaz bir plan uyguladı. İnanılır gibi değil ama bugüne kadar gözaltına alınan "abla"ların yüzde 80'i, gözaltına alınır alınmaz klasik sağlık muayenesinde ortak bir talepte bulundu; hamilelik testi. Bunun ne anlama geldiği de sonradan anlaşıldı. Küçük çocuğu olanlar gibi kadın hamileyse de tutuklanmıyor ve tutuksuz yargılanıyor.
"Bu kadarı da fazla, bu nasıl olur, onca insanın aynı zaman diliminde hamile kalması mümkün mü?" denebilir ama operasyonları yöneten ve yargılamayı sürdürenler, bugüne kadar hiçbir örgütün aklına gelmeyen bu yolla çok sayıda FETÖ "Ablası"nın tutuklanmadığını ve dışarıda kaldığını söylüyor.
FETÖ'yü iyi bilen biri şöyle diyor: "Bu örgüt öyle sinsi bir örgüt ki, bunu önceden hesapladı ve talimat verdi. Bunu da Avrupa'da kurulan hukuk birimi yaptı. FETÖ, yapıya bağlı bir kadına istediğini yaptıracağını biliyor. Hele örgütü kurtarmak söz konusuysa her yol mubah. Böylece insani bir hakkı kullanarak dışarıda faaliyetleri sürdürebiliyor."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN FETÖ ablaları hamile kaldı akıl almaz plan haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR26 YORUM
  • Hakkı SORAN 23 Eylül 2017 11:10 Bizim törelerimizde kadın, yaşlı ve çocuklarla uğraşılmaz. Ayrıca bunlar hukuku çiğneyecekler de acaba kılıf mı uydurma çabasındalar? Unutulmasın ki; iftira sahibini bulur ve yakar.

    CEVAP YAZ 1 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro