eposta yazdır zoom+ zoom-

Esra Erol Adana doğumevi yeni skandal Reşit Ongun çıldırdı

Esra Erol Adana doğumevi yeni skandal Reşit Ongun çıldırdı

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un sunduğu programda Adana doğumevi skandalları devam ediyor. 34 yıldır kendi ailesini arayan Reşit Ongun birçok gerçeği ortaya çıkardı. Peki Adana doğumevi skandalı ne Reşit Ongun ailesi bulabildi mi?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-11-2017 16:50 - Güncelleme: 28-11-2017 16:50

ADANA'da bundan yıllar önce yaşanan skandal Esra Erol'da ortaya çıktı. 34 yıldır ailesini arayan ve evlatlık verildiğini öğrenen Reşit Ongun ailesine bulabilecek mi? Adana doğumevinde yaşanan diğer skandallar ne?

Öz annesini bulabilmek için programa başvuran Reşit Ongun, Adana doğumevindeki skandalları ortaya çıkardı. O dönem doğum yapan birçok kadının bebeklerinin başkalarına verildiği ortaya çıktı. Hemşire Leyla Atay suçlansa da konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmıyor.

LEYLA ATAY'IN YEĞENİ BAĞLANDI

Leyla Atay'ın yeğeni canlı yayında yaptığı açıklamada suçsuz olduğu söyledi. Leyla Atay'ın iyi ve vicdanlı olduğunu söyleyen yeğen Reşat Ongun ve Kerime Hanım tarafından tepkiyle karşılandı.

LEYLA ATAY HER YERDE ARANIYOR

Leyla Atay ise konuşmaktan kaçınıyor ve suçlamalar karşısında sessizliğini koruyor. Bakalım ilerleyen günlerde Adana doğumeviyle ilgilii neler ortaya çıkacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Esra Erol Adana doğumevi yeni skandal Reşit Ongun çıldırdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro