eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan ikinci TEOG açıklaması yeni sistemi anlattı!

Erdoğan'dan ikinci TEOG açıklaması yeni sistemi anlattı!

TEOG kalkıyor mu? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan ikinci TEOG açıklaması geldi. İşte Erdoğan'ın son dakika TEOG açıklamasının detayları...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-09-2017 11:43 - Güncelleme: 17-09-2017 11:43

TEOG süratle kaldırılacak. ABD seyahati öncesi açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, temennisinin TEOG'u ülke gündeminden bir an önce çıkarmak olduğunu söyledi. 

TEOG sorusunu yanıtlayan Erdoğan "Dün Sayın Başbakan ile bu konuyu etraflıca görüştük ve uygulamaya girmesi konusunda herhangi bir mani yok. Çok basit bir konu. Sayın Başbakanımız ve bakan arkadaşlarımızla birlikte hemen bu adımın atılması mümkün. Bu konuda Sayın Başbakan'la dün mutabakatımız da oluştu. Temenni ediyorum ki hemen, süratle bunu ülke gündeminden çıkarmak, düşürmek bütün aileleri, yavrularımızı rahatlatacaktır.

LİSELER KENDİ SINAVLARINI YAPAR

Bizim bir defa bu konuyu gündemimizden çıkarırken çocuklarımızın daha çok okul derslerine yönelmelerinin önünü açmamız ve yarışı okullarında yapmasını sağlamamız çok daha isabetli olacaktır. Liseler MEB kontrolünde kendi sınavlarını yapar. Böylece çocuklarımızı paraları akan bu süreçten kurtarmış oluruz" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan ikinci TEOG açıklaması yeni sistemi anlattı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR43 YORUM
  • Zeynep ışık 18 Eylül 2017 00:48 Sayın cumhurbaşkanım çok sevindik teog kalkmasına fakat benim kızım bu sene teog sınavına girdi ve 417 puan almasına rağmen evimizden çok uzak okula gitmek zorunda yakına gidebilmesi için nakil hakkına tabiyiz ama puan olunca en yakına gidemiyor buna bir çözüm bulunsa bu sene giren ögrenciler kurs parası değil servis üçreti ödeyecek ve 345 her ay nasıl altından kalkarız servisler çok pahalı . Çözüm bulmanızı temnni ediyorum saygılarımla.

    CEVAP YAZ 4 2
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro