eposta yazdır zoom+ zoom-

DSP'li Türker'i çıldırtan istifa çağrısı

DSP'li Türker'i çıldırtan istifa çağrısı

DSP'li Türker, istifa çağrılarına bugün cevap verdi. Türker'e göre istifa çağrısının nedeni Müslümanım demesi...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-04-2010 23:41 - Güncelleme: 23-10-2015 06:12

DSP Genel Başkanı Masum Türker, "Beni çekemeyenler 'ben Müslümanım' dedim diye istifaya çağırıyorlar. Ben doğduğum günden beri Müslümanım, solcuyum. Var mı diyeceğiniz?" dedi.

Partisinin Gala Yaşam Merkezi'ndeki Balıkesir İl Kongresi'ne katılan Türker, konuşmasında, memur ve emekliye 230 lira civarında zam yapılması durumunda, piyasaların canlanacağını ifade etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Avrupa Birliği'ne "Köylü sayısını azaltacağım" sözü verdiğini ileri süren Türker, ekonomideki canlanma için gerekenlerden birinin de çiftçiye yardım olduğunu söyledi.

DSP Genel Başkanı seçildiğinde, kendisiyle ilgili birçok iddianın ortaya atıldığını ifade eden Türker, "Hakkımda 'Süryani' diye yazdılar. Allah'a şükür Müslümanım. Süryanilerle beraber yaşadık, onlar da çok iyi insanlardır. Beni çekemeyenler ben Müslümanım dedim diye istifaya çağırıyorlar. Ben doğduğum günden beri Müslümanım, solcuyum. Var mı diyeceğiniz?" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro