eposta yazdır zoom+ zoom-

DSP'de Masum Türker başkanlığı bırakıyor

DSP'de Masum Türker başkanlığı bırakıyor

DSP Genel Başkanı Masum Türker, 13 Aralık'ta yapılacak Olağanüstü Kurultay öncesi yeniden aday olmayacağını duyurdu. Partide bir kez daha Zeki Sezer sesleri yükselmeye başladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-11-2015 00:02 - Güncelleme: 30-11-2015 00:02

Genel başkanlık seçiminin yapılacağı DSP’de, mevcut Genel Başkan Masum Türker aday olmayacak. Partide Zeki Sezer sesleri yükselmeye başladı.

DSP'nin 13 Aralık’ta yapılacak olan Olağanüstü Kurultay öncesinde Demokratik Sol Parti Parti Meclisi Üyeleri, Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri ve İl Başkanları, yol haritasını belirlemek üzere DSP Genel Başkanı Masum Türker’in başkanlığında toplandı.

Türker, 13 Aralık’taki Olağanüstü Kurultay’da Genel Başkan adayı olmayacağını açıkladı.

Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yaparken en büyük dayanağım ve destekçim Sayın Genel Başkanımız Masum Türker olmuştur. DSP, Türkiye’de doğruları söylüyor ve söylemekten asla vazgeçmeyecektir. Bu durum Türkiye sevdamızın bir göstergesidir. Değerli delegelerimize bir kez daha bu onurlu göreve beni layık gördükleri için teşekkür ediyorum" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN DSP'de Masum Türker başkanlığı bırakıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Ofli Hoca 30 Kasım 2015 15:00 1999 yılındaki Merve Kavakçı olayındaki tutum ve davranışlarıyla DSP ve MHP sıfırlanmıştı. Ülkücüler bağırlarına taş basıp kızılcık şerbeti içtiler ve partilerini Devlet Bahçeli'nin sıfırlamasına engel oldular, kör-topal gidiyorlar ama DSP'liler CHP'ye katıldılar. DSP bu saatten sonra kendisini feshetmeli kanaatindeyim.

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro