eposta yazdır zoom+ zoom-

DSP Başkanlar Kurulu belirlendi

DSP Başkanlar Kurulu belirlendi

DSP'nin 8. Olağan Kurultay'ı sonrasında toplanan Parti Meclisi Başkanlar Kurulu üyelerini seçti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-06-2010 12:02 - Güncelleme: 19-10-2015 05:50

DSP'nin 8. Olağan Kurultay'ı sonrasında toplanan Parti Meclisinde Hasan Erçelebi, Genel Sekreterliğe, Mecit Şekercioğlu ise Genel Saymanlığa getirildi.

DSP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkanlık Kurulu'nda yedi Genel Başkan Yardımcısı, dört Genel Sekreter Yardımcısı ve bir Genel Sayman Yardımcısı görevlendirildi. Genel Sekreterlik görevine Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, Genel Saymanlık görevine de Mecit Şekercioğlu seçildi.

Parti Meclisi Toplantısından sonra da Genel Başkan Türker, Genel Sekreter Erçelebi ve Genel Sayman Şekercioğlu, yardımcılarını
belirledi.

Buna göre DSP Başkanlık Kurulu'nda şu isimler yer aldı:
“Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit (İstanbul Milletvekili), Genel Başkan Yardımcısı Tufan Bural, Genel Başkan Yardımcısı Uluç Gürkan (Ankara eski milletvekili), Genel Başkan Yardımcısı Erol Tuncer (eski bakan), Genel Başkan Yardımcısı Serdar Savaş, Genel Başkan Yardımcısı Önder Aksakal, Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Jale Ağırbaş (İstanbul Milletvekili), Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Vural (Adana Milletvekili), Genel Sekreter Yardımcısı Hadimi Soydal Sılay,Genel Sekreter Yardımcısı Peray Atahan, Genel Sekreter Yardımcısı İrfan Özdemir, Genel Sayman Yardımcısı Hüseyin Mert (İstanbul Milletvekili).”

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro