eposta yazdır zoom+ zoom-

Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Ögeday Han'a ne götürdü

Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Ögeday Han'a ne götürdü

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 119.son bölüm ile izleyici karşısına çıktı hemen ardından Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanı merak edilir oldu. Ögeday Han ilk defa karşımıza çıktı Ögeday Han kimdir? İşte Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 23-05-2018 16:17 - Güncelleme: 23-05-2018 16:17

TRT 1'in kültleşen dizisi Diriliş Ertuğrul 119.son bölüm ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Herkes Ertuğrul'un heybesinde ne olduğunu, Ögeday Han'a ne götürdüğünü merak ediyor. Diriliş Ertuğrul 119.son bölüm ile nefesleri keserken hemen ardından Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanı aranmaya başlandı. Gelin önce Diriliş Ertuğrul 119.son bölümde neler yaşanmış özetine bir bakalım hemen ardından Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanını izleyelim. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 119.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Ertuğrul, Sultan Gıyaseddin’in isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ın huzuruna elçi olarak gitmeyi kabul etmişti. Noyan ise Kayı Obası’na gelip Ertuğrul’un karşısına çıkmıştı. Sonrasında birlikte Ögeday Han’a gitmek için yola çıkmışlardı. Komutan Romanos, sulh görüşmesi için Kayı Obası’na gelmişti. Ancak amacının sulh olmadığı sonradan anlaşılmıştı ve vuruşma yaşanmıştı. Bu vuruşmada Bamsı yara almıştı. Günalp ise Almıla’dan şüphelenmişti. Almıla bu yüzden Günalp’ı öldürmeye karar vermişti. Sugay ise evladının mezarını ziyaret etmeye giderken saldırıya uğramış ve zapt edilmişti.
 
Noyan ile birlikte çıktıkları yolculukta, Ertuğrul ve alplarını neler bekliyor? Vuruşma esnasında kötü bir şekilde yaralanan Bamsı’nın ahvali ne olacak? Romanos’un cezası kesilecek mi? Sugay Hatun’un akıbeti ne olacak? Almıla, amaçları doğrultusunda nasıl bir hamlede bulunacak? Ertuğrul Bey’in yokluğunda Kayı Obası’nda ahval ne olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 120.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Diriliş Ertuğrul 120.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Ögeday Han'a ne götürdü haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro