HABER /  GÜNCEL

'İthal' aday deniliyordu! Alpay Özalan sessizliğini bozdu

AK Parti'den İzmir 2’nci bölge 2’nci sıradan milletvekili adayı gösterilen eski milli futbolcu Alpay Özalan, hakkında yapılan eleştiriler için "Bu davaya hizmet etmek için her türlü hazırım" dedi.

TÜRKİYE U21 Milli Takımı teknik direktörü ve eski milli futbolcu Alpay Özalan, AK Parti'den İzmir 2’nci bölge 2’nci sıradan milletvekili adayı gösterildi. İzmir doğumlu olduğunu ve bu kente hizmet etmek istediğini belirten Özalan, 'ithal' aday olduğu yönündeki eleştiriler için "Bu davaya hizmet etmek için her türlü hazırım" dedi.

AK Parti’nin İzmir 2’nci bölge 2’nci sıradan aday gösterdiği teknik direktör Alpay Özalan, İzmir doğumlu olduğunu söyledi. Özalan, "İzmir’in çocuğuyuz. Sayın Cumhurbaşkanı'mız böyle bir göreve soyunmamı talep etti. Ona layık olmak için elbette çok çalışacağız" diye konuştu.

'BİZ BU DAVANIN ADAMIYIZ'
İzmir’e hizmet etmek için de çok çalışacağını vurgulayan Özalan, bu kentte hizmet edeceği için ayrı gurur duyduğunu belirtti. Listeye 2’nci sıradan girmesinin parti içinde bazı kişiler tarafından eleştirilmesini de değerlendiren Alpay Özalan, "Biz, bu davanın adamıyız. Bu davaya hizmet etmek için her türlü hazırım" dedi.

Alpay Özalan AK Parti'den aday adayı oldu!

Yorumlar 10 yorum