eposta yazdır zoom+ zoom-

Demirtaş ile ilgili çarpıcı iddia

Demirtaş ile ilgili çarpıcı iddia

BDP'li Demirtaş'ın İmralı görüşmesine gidememesinin sebebi ne?

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-10-2013 08:46 - Güncelleme: 13-10-2015 17:12

Eşbaşkanlıktan istifa edeceği iddiaları ile gündeme gelen BDP Eşbaşkanı 'ın, bu kez İmralı vetosu ile gündeme gelmesi tartışma konusu oldu.

Demirtaş'ın heyette yer almamasının, “hükümete ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı pakete dönük sert eleştirileri” nedeniyle “veto” yediği ileri sürüldü.

PKK'ya yakın internet siteleri de hükümetin Demirtaş'ın İmralı'ya gidişini engellediğini, “Son olarak BDP Eş Genel Başkanı Demirtaş düzenlediği basın toplantısında Ak Parti'nin açıkladığı paketin boş bir paket olduğunu belirtmiş, ‘Açıkladığı paketin süreçle de alakası yok. Ortada diyalog da yok. Hükümet fiili olarak süreci bitirmiş haldedir' demişti” iddialarına dayandırdı.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Selahattin Demirtaş
SELAHATTİN DEMİRTAŞ KİMDİR?

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş aslen nereli, ailesinin kökeni nedir, eşi Başak Demirtaş ve kızları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Selahattin Demirtaş'ın eşi, ailesi ve çocukları ile biyografisi; Selahattin Demirtaş, 10 Nisan 1

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro