eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş Kudüs açıklaması!

Erdoğan Esenboğa Havaalanında ABD'nin Kudüs kararı için son dakika açıklamalarda bulundu. Erdoğan Trump'ın BM'yi hiçe saydığını ve kararın bölgeyi karıştırmaya yönelik olduğunu söylerek Trump'a ''sen kime yaranmaya çalışıyorsun'' diye seslendi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-12-2017 09:34 - Güncelleme: 07-12-2017 09:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yunanistan gezisi öncesi Esenboğa Havaalanında bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Yunanistan'a resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Erdoğan Yunanistan gezisi öncesi havaalanında toplanan kalabalığa seslendi. ABD'nin Kudüs kararıyla ilgili açıklama yapan Erdoğan Trump'a ''sen ne yapmaya çalışıyorsun kime yaranmaya çalışıyorsun'' diye seslendi. Trump'ın kararının bölgeyi karıştırmaya yönelik olduğunu ifade eden Erdoğan bu konuyu Papa ve dünya liderleriyle görüşeceklerini söyledi. Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

TRUMP BM KARARINI HİÇE SAYDI

Amerika başkanı, aslında BM 1980 kararını falan adeta hiçe saymıştır. Bugüne kadar Amerika ve İsrail'den başka dünyada hiçbir ülkenin 1980 BM kararının dışında, ona aykırı bir adımı olmamıştır. Sadece bu iki ülke

Dünya liderlerinden Trump'ın Kudüs kararı büyük tepki!

burada bu şekilde direnmiştir. Sayın Trump'ın neye yaranmak istediğini anlamak mümkün değil.

TRUMP'A SESLENDİ: SEN NE YAPMAK İSTİYORSUN

Kudüs, Müslümanların, Hıristiyanların ve kısmi olarak da Musevilerin adeta ibadetgahı olarak görülmüştür bugüne kadar. Ağırlıklı olarak Müslümanların ilk kıblegahıdır. İlk kıblemizdir bizim Mescid-i Aksa. Böyle bir adımı atmak dünyada özellikle bu bölgeyi ateş çemberinin içine atmaktır. Ey Trump sen yapmak istiyorsun?

TRUMP'IN KARARI MİKSER GÖREVİ GÖRMEYE YÖNELİK

Siyasi liderler karıştırmak için değil, barıştırmak için olurlar. Şu anda sayın Trump'ın bu açıklamaları mikser görevi görmeye yöneliktir. Karıştırmaya yöneliktir, barıştırmaya değil.

Kudüs'ün önemi nedir? İsa'nın mezarı, Miraç ve Ağlama duvarı

"PAPA İLE GÖRÜŞECEĞİM"

Çarşamba günü İİT dönem başkanı olarak tüm üyeleri İstanbul'da toparlayacağız. Bunun yanında telefonlarla görüşmelerimi sürdürüyorum. Papa ile de görüşme talebim oldu, onunla da bu akşam ya da yarın sabah görüşeceğim. Onunla da bu konuyu görüşmem lazım. Sayın Putin ile de görüşmemi yapacağım. 

Veliaht prensin Kudüs ihaneti gizli pazarlık ortaya çıktı

Kudüs kararıyla ilgili 4 iddia Trump'ın amacı ne!

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş Kudüs açıklaması! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR43 YORUM
  • Turgut Şentürk 08 Aralık 2017 03:22 ABD İngiltere birlikteliği affedersiniz deve ve eşek benzetmesinin ta kendisidir. ABD demek Pentagon demek değil İngiltere demektir. Dünyada yaşanan tüm olumsuzlukların ve terörün ana kaynağı İngiltere dir.

    CEVAP YAZ 0 9
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro