eposta yazdır zoom+ zoom-

Atakan ve Ezgi sevgili mi Tuğba Özay bomba sırrı ifşa etti

Atakan ve Ezgi sevgili mi Tuğba Özay bomba sırrı ifşa etti

Survivor adasında Avatar Atakan ile Ezgi Avcı sevgili mi? Tuğba Özay Nagihan Karadere'yi ifşa ederken bombayı da patlattı. Atakan'ın tüm hesaplarını Ezgi'yi düşünerek yapması da bu dedikoduyu haklı çıkarıyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-04-2016 21:09 - Güncelleme: 27-04-2016 15:33

adasında Avatar Atakan ile Ezgi Avcı arasında gizli bir aşk mı yaşanıyor? İzleyicinin aklına düşen bu ihtimali ünlüler de aralarında konuşmuşlar. Survivor adasında Ezgi ve Atakan sevgili dedikodusu patlamış.

Bunu ifşa eden de Tuğba Özay oldu. Nagihan Karadere ile eşi benzeri görülmemiş bir mahalle kavgasına girdiler.

ATAKAN VE EZGİ SEVGİLİ

Sırların ifşa olduğu kavga sırasınrda Tuğba Özay bombayı patlattı. Avatan Atakan ile Ezgi Avcı'nın sevgili oldukları dedikodusunu ilk başlatan ve bunu dile getiren Nagihan Karadere çıktı.

Tuğba Özay 'Ezgi ile Atakan'ı sevgili bile yaptın sen..." sözleriyle gizli aşkı ifşa etti. 

Tuğba Özay'ın söylediklerini duyduğu anda Ezgi Avcı donup kaldı. Sırların ifşa olmaya başladığını farkeden Atakan yerinden kalkıp müdahale ederek olayı kapatmaya çalıştı. İşte Tuğba Özay'ın Nagihan Karadere dedikodularını ifşa ederken ağzından kaçırdığı bombalar;

ATAKAN'IN TEK DERDİ EZGİ ELENMESİN!

Avatar Atakan ile Ezgi Avcı arasındaki yakınlaşma izleyicinin de gözünden kaçmıyor. Atakan'ın davranışlarına bakıldığında da kaçması mümkün olmuyor. Son elemede Atakan açık açık 'Benim tek derdim Ezgi'nin elenmemesi' diyerek kendini ortaya koydu. Bireysel dokunulmazlığı bile sırf Ezgi elenmesin diye kazandı ve Semih'in adını söyleyerek onu potadan uzak tuttu.

Atakan ile Ezgi'nin sürekli orman ve sahilde başbaşa kalmaları da ikili arasındaki aşk iddialarını güçlendiriyor. Yattara bile geçtiğimiz günlerde 'Bunların arasındaki başka bir şey' diyerek imalarda bulunmuştu.

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Atakan ve Ezgi sevgili mi Tuğba Özay bomba sırrı ifşa etti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • ÖNEMLİİİ 01 Temmuz 2016 00:51 YALNIZ ORDA ONLARI BİRBİRİNE AYARLADIN ANLAMINDA DEMEMİŞ. ATAKANLA EZGİYİ SEVGİLİ OLARAK GÖRDÜN ANLAMINDA DEMİŞ. YANİ "ONLAR SEVGİLİ BİLE DEĞİLKEN SEN ONLARI SEVGİLİ YAPTIN AMA ÖYLE BİŞEY YOK HEP DEDİKODU YAPIYORSUN" ANLAMINDA SÖYLEDİ BUNU TUĞBA.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro