eposta yazdır zoom+ zoom-

AK Parti Abdüllatif Şener'i üzdü

AK Parti Abdüllatif Şener'i üzdü

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener'in hedefinde yanlış politika izlemekle eleştirdiği hükümet vardı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-08-2011 17:53 - Güncelleme: 23-10-2015 04:08

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, ''Milletin oyuyla iş başına gelenlerin ülke insanının ihtiyaçlarına uygun politikalar üretememesi bizi üzüyor'' dedi.

Şener, partisinin Konya İl Başkanlığınca bir restoranda düzenlenen iftar yemeğinde, seçimler öncesinde olduğu gibi seçimlerden sonra da ülkenin önemli sorunlarının devam ettiğini savundu.

Dünyada, özellikle Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da önemli gelişmelerin yaşandığına dikkati çeken Şener, tüm bu gelişmelerin ülkenin geleceğini yakından ilgilendirdiğini söyledi.

Şener, dünyanın en ücra köşesinde meydana gelen küçük bir hadiseden sade bir vatandaşın bile haberinin olduğunu, özellikle İslam alemindeki hadiselerin herkesi derinden etkilediğini ifade etti.

Yakın çevredeki önemli hadiselerin yanında Türkiye'de de önemli gelişmelerin olduğunu belirten Şener, ''Türkiye'de üretilen politikalar bu ülkede yaşayan insanların milletimizin bugününü ve geleceğini aydınlatması gerekir. Özellikle Türkiyede uygulanmakta olan ekonomi politikaları bu ülkenin ihtiyaçlarına uygun düşmüyor. Milletin oyuyla iş başına gelenlerin ülke insanının ihtiyaçlarına uygun politikalar üretememesi bizi üzüyor'' dedi.

Türkiye'de de önemli olayların yaşandığını, yakın komşularda ''neler oluyor'' diye sormak yerine Türkiye'nin içinde bulunduğu bölgede neler olup bittiğini sorgulaması gerektiğini dile getiren Şener, ''bölgede küresel güçlerin ve İsrail'in politikalarına uygun politikalar uygulamayan yönetimlerin değiştirildiğini'' öne sürdü.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Abdüllatif Şener
ABDÜLLATİF ŞENER KİMDİR?

1.1.1954 1954’te Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi. 9. dönem ve 20. dönem Refah Partisi, 21. dönem Fazilet Partisi, 22. dönem AK Parti S

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro