eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Altan'dan müthiş FETÖ ve Taraf itirafı

Ahmet Altan'dan müthiş FETÖ ve Taraf itirafı

Taraf gazetesi eski genel yayın yönetmeni Ahmet Altan'ın FETÖ ve Taraf ile igili itirafı gündeme bomba gibi düştü.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-10-2017 13:45 - Güncelleme: 23-10-2017 13:45

Taraf'ın eski genel yayın yönetmeni Ahmet Altan'ın yakın bir dostuna "Ben o adamları gazeteci sanmıştım hepsi mi onlardan çıkar?" itirafında bulunduğu ortaya çıktı.

Gazeteci yazar Doğan Satmış, Gazeteciler.com'e verdiği röportajda Ahmet Altan ve Taraf'la ilgili ilginç bir anekdot aktardı.

Doğan Satmış, Ahmet Altan'ın cezaevinde bulunmasının haksızlık olduğunu savunurken şu ifadeleri kullandı:

"Ahmet Altan’ın yakın bir arkadaşına anlattıklarını biliyorum. Arkadaşı ona sormuş “Ya Ahmet etrafını bütün FETÖ’cüler sarmış, nasıl bunun farkına varmayıp o yayınları yaptınız?”. Ahmet Altan da diyor ki “Ben de geçmişe dönüp bakıyorum tesadüfen bile normal bir gazeteci yanıma gelmez mi, hepsi onlardanmış”. Bu Ahmet Altan’ın lafı aynen böyle demiş. Ahmet Altan Türkiye’de kitapları bilinen yazıları bilinen, bir çok konuda risk almış yazar. 20 yıl önce Milliyet’te Atakürt manşetini cesaretini gösteren adam adam. Bu yüzden işinden kovulmuş."

Doğan Satmış'ın Acun Ilıcalı, Can Dündar, Cumhuriyet ve Acun Ilıcalı hakkında bomba ifşaatlarda bulunduğu röportajın tamamı için tıklayın.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Altan'dan müthiş FETÖ ve Taraf itirafı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
Ahmet Altan
AHMET ALTAN KİMDİR?

Ankara’da 1950 yılında doğan Ahmet Altan’ın tam adı Ahmet Hüsrev Altan’dır. Geçmişte Taraf gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yapan Ahmet Altan, FETÖ'yle olan işbirliğinden dolayı tutuklandı. Ahmet Altan &u

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro