eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdüllatif Şener'den hükümete soru

Abdüllatif Şener'den hükümete soru

Türkiye Partisi Genel Başkanı Andüllatif Şener, Sivas'ın Şarkışla ilçesinde parti binasının açılışını yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-04-2010 14:33 - Güncelleme: 17-10-2015 04:58

İlçe girişinde partililer tarafından karşılanan Abdullatif Şener, araç konvoyuyla ilçeye giriş yaptı. Açılacak olan parti binasının önünde vatandaşlarla bir araya gelen Şener dualar eşliğinde Türkiye Partisi Şarkışla binasının açılışını partisinin ilçe başkanı Battal Eyidoğan ile birlikte yaptı.

Partililerin ve vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği açılışta parti otobüsünden halka seslenen Abdullatif Şener, hükümeti ve muhalefeti eleştirerek yanlış siyaset yaptıklarını söyledi. Şener, gündemde olan anayasa değişikliği paketinin anayasa değişikliği olmaktan çıktığını, maddeleri değiştirme paketi olduğunu söyleyerek, "Üç yıldır kavgası yapılan sivil anayasa paketinden neden vazgeçildi?" diye sordu.

Türkiye Partisi Genel Başkanı Andüllatif Şener Şarkışla halkına seslendikten sonra esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Andüllatif Şener Şarkışla'dan ayrılarak Gemerek Yeniçubuk ta ki parti binasının açılışına katılacağı bildirildi.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro