BIST 10.992
DOLAR 32,81
EURO 35,59
ALTIN 2.531,66
HABER /  MEDYA

Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Meryem kimdir kaynanası Şennur hanım nereli

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları arasında bulunan Meryem ve Kayınvalidesi Şennur Hanım merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Meryem kimdir kaç yaşında? Kaynanası Şennur hanım nereli? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 28 Kasım 2018 tarihinin yarışmacıları...

Abone ol

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 26-30 Kasım tarihleri arasında ter dökecek olan Meyem ve Kayınvalidesi Şennur Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Zuhal Topalla Sofrada Meryem ve kaynanası Şennur Hanım kimdir? Çarşamba günü yarışmacısı Meryem, 33 yaşında ve yarışmaya katılmak için kaynanası Şennur Hanımla Trakya'dan geldi.

Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Güllü nereli Verda ve Şehide kimdir Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Güllü nereli Verda ve Şehide kimdir Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Güllü nereli Verda ve Şehide kimdir Zuhal Topalla Sofrada yarışmacıları Güllü nereli Verda ve Şehide kimdir HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topalla Sofrada 23 Kasım Kazananı: Açıklanan sonuçlara göre geçtiğimiz hafta Aysel Hanımın gelini Esra, birinci olarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi olmuştu. 

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.