BIST 4.998
DOLAR 19,10
EURO 20,64
ALTIN 1.201,81
HABER /  MAGAZİN

Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy kimdir? Zahide Yetiş nereli kaç yaşında?

Zahide Yetiş doğumun ardından ekranlara tekrar döndü. 39 yaşında olan Zahide Yetiş ikinci eşi Cem Arısoy ile ilk çocukları olan Aras'ı kucağına. Peki Zahide Yetiş aslen nereli, kocası Cem Arısoy ne iş yapıyor?

Abone ol

Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana'da doğdu. Zahide Yetiş aslen anne tarafından Yunanistan Selanikli, baba tarafından Kütahyalı'dır. Zahide isminin anlamı"Allah'ın emir ve yasaklarına uyan" demektir. Zahide Yetiş'in üç erkek kardeşi var. İkinci eşi Cem Arısoy ile mutluluğu yakalayan Zahide Yetiş 39 yaşında.

İzmir'de büyüyen Zahide Yetiş lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji'nde tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu. TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatına başlayan Zahide Yetiş Show TV'deki programı ile geniş izleyici kitlesine ulaştı.

Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy kimdir : Zahide Yetiş'in eşi Cem Arısoy ünlü sunucunun ikinci eşi. Bir kez evlenip boşanan Zahide Yetiş mutluluğu ikinci eşiyle buldu. Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris’te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme’de düğün yapan Zahide Yetiş, eşini medyadan uzak tutuyor.