Süleyman Soylu'ya iftira! Ersoy Dede ve Cem Küçük işin aslını yazdı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ifttira ve yalan kampanyalarıyla bir kısım medyanın hedefinde. Terör örgütleri ve uyuşturucu çeteleriyle mücadelede büyük başarılara imza atan Soylu'ya neden saldırıyorlar? Ersoy Dede ve Cem Küçük, Soylu olayını yazdı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 11 Adet Yorum
Misafir

senin söyleminde! "riya ve menfaat üzerine kurulu" sayın misafir adam yırtınırcasına bağırıyor hakkın ve haklının yanındayım diye.. bu yakıştırmayı nereden çıkartıyorsun buna şaşırıyorum.

Misafir

satılmışların bu ülkede elbette yeri yok, istese de dönemezler merak etmeyin fetoşun kuçularına geçiş yok

Misafir

ENES KANTER TİME DERGİSİNE YAZDI: “ERDOĞAN’I ELEŞTİRDİĞİM İÇİN TÜRKİYE’YE DÖNEMİYORUM; OLANLARI ANLATMAZSAK ÜLKEM ÇOK ACI ÇEKECEK”

Misafir

Süleyman SOYLU başarılı bir bakandır...İki kere ikinin dört ettiği kadar doğru...Ancak;önceki partisinde genel başkan konumundayken yapmış olduğu söylemleri için (bunlar zamanın belgelerinde duruyor) doğru dediyse,partisi değişince de o doğruları değişmemeliydi...İşte bu durum açık yürekli ve dürüst insanların nezdinde her türlü başarıyı gölgeliyor!

NADDİM HATİPOĞLU

SAYIN REİSİN YANINDAKİ EN BAŞARILI VE HAİNLERLE VE UYUŞTURUCU BARONLARI İLE [DÜNYA ÇAPINDAKİ BARONLARLA VE DÜNYA ÇAPINDAKİ HAİNLERLE]ÖLÜMÜNE MÜCADELE EDEN BU GÜNE KADAR GELMİŞ GEÇMİŞ EN BAŞARILI İÇİŞLERİ BAKANI OLARAK HER ZAMAN YANINDAYIZ HER ZAMAN ARKANDAYIZ SANA SALDIRANLAR MUTLAKA UYUŞTURUCU TRAFİĞİ İLE PKK İLE FETÖ İLE İSRAİL VE ABD İSTİKBARATI İLE İŞ BİRLİĞİ YAPIYORDUR ALLAHCC. İÇİN ŞU AHLAKSIZLIĞADA BİR ÇARE DÜŞÜNÜRSENİZ İNANIN MÜSLÜMAN TÜRKİYENİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ.ALLAHCC YARDIM ETSİN.

mniksek

ASIL OPERASYONUN BU ÜLKEDE KARKAŞA ÇIKARMAYA ÇALIŞAN VE ÜLKENİN HUZURUNU BOZAN ODA TV YE YAPILMASI LAZIM, O ZAMAN KİM ÜZÜLÜYOR KİM SEVİNİYOR GÖRÜRÜZ...

Misafir

Sol ötesi komünistlerin bütün söylemlerinin vatan hainleri ile paralel olduğu konusunda hemfikirim...Ancak bunları söyleyen Cem KÜÇÜK olursa değeri yok! Çünkü onun söylemleri de riya ve menfaat üzerine kuruludur!

ahmet

sayın bakanım şu düğünlerde ve törenlerde silah sıkan magandalara da bir çözüm bulun..

Timur azgıt

Ya akp için söylenen bütün olumsuz yazılanlar iftira.bunu herkes biliyor.hep CHP nin uydurmaları.

Bu Fakir

SS yine koruma altında....

k.k.k

Süleyman Soylu'nun bazı cümlelerini sevmedim, bazı konuşmalarını da yanlış buldum; ama Soylu'nun bu örgütlerle ve terörle ne kadar büyük mücadele verdiğini de görüyorum ve takdir ediyorum. Sadettin Tantan dönemindeki gibi operasyon üstüne operasyonlar yapılıyor. Birazcık ta Türkiye'deki mafyalar, narkotik, otopark çeteleri, gaspcılarla ilgili yoğunlaşmasını bekliyorum. Bunları da halledebilirsek ülkemiz sokakları daha yaşanabilir hale gelecektir. Ayrıca Soylu'nun en büyük katkısı, polisin arkasında durmasıdır. Polisin arkasında duran bir İçişleri Bakanı, polise huzur, güven verir. Ben şunu örgütü çökertirsem başıma iş gelir diye düşünmez ! İşte olay budur...