MHP ve BDP arasında Kürdistan gerilimi

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın verdiği 'Kürdistan neresidir?" başlıklı soru önergesi BDP'li Sırrı Sakık'ın eleştirilerinin hedefi oldu.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR103 Adet Yorum
KÜRDOĞLU

senin yedi sülalenin gücü yetmez buna,denemesi bedeva

yaşar demir

Bir yanılgıya düşmemek lazım,Sırrı sakıkın kürt olduğuna diar hiç bir veri yok,onun milleti ne merak ediyorum,açıklasın.Thedir çocuğumu ne,açıklasın?güneydoğuda pkk hiç bir zaman üstünlük kuramaz,kürtler islamdır,pkk ya güç vermez,pkk nın ermeni yönetcileri olduğunu bilir.

TURKOGLU

DUN NASIL NANKOR ERMENILER BATIDAN SOKULUP ATILDIYSA YAKINDA DA TUM KURTLER BASTA ISTANBUL VE BURSADAN OLMAK UZERE SOKULUP ARAPLARIN KOYNUNA KOVULACAKLAR.SIZE DENIZ GÖRMEK VE MEDENİYET HARAM.VAZIYET ORAYA GIDIYOR!

defoll

dinsiz yaşamak türke ve kürde göre değil. defol @cihangir

serdar

sırrının maçası yemez o işlere evladına sahip çıkamadı sallayıp duruyor şimdi devlet koruması var tabi nekadar sallaesa sallasın beğenmediği T.C şuan ondan yana ama rüzgar lodos ta yapar poyrazda...

serdar

Ama dikkat et en sonunda hakkariye gidilecek,göreceksiniz o zaman nereye kaçacan bkalım oğuz kürt!

kml

hah işte bu helal kardeşim sana

kml

lkan şewkir sende bilmeden atıp tutma said nursi ayklanmalara basından itibaren karsı durmus katılmamıstır

kjfkd

senin dilin çok uzamış

yücel özdil

sırrı sakık sen bir TC coğrafya kitabı alda Türkiyenin sınırlarını bir öğren.birde utanmadan geçmişsin TC meclisine benim vergilerimle kndinin ve ailenin karnını doyuruyorsun.ben hakkımı helal etmiyorum varsa cesaretin benim vergilerimle geçinme.derslerin çok zayıf biraaz çalış.

etiket

Siee

cihangir

sizler insanlık için gerekli insanlarmısınız?sizler bence türklerden daha geri ve daha düşük insanlarsınız.siz hangi alanda türklerden ilerisiniz?türkler olarak batının gerisindeyiz ama bu dinden kaynaklanan bir şey.türkiye ateizme-deizme kaydıkça modernleşecek,çağdaşlaşacak,kalkınacak.

EEE

CÜŞÜNÜZZZZZZZZZZZZZZZZ......

vatandas......

bız senın gıbı tarıhı bagımsız kuruluşladan degılll tarıhı şan ve şarafle dolu turk tarıhınden ogrenırız. bıraz yuregın varsa tarıhı okuuu turklerın kım oldugunu sana yazılan satırlar anlatır zaten... turkler medenıyet yapan. tarıh yazan .cag degıştıren unurlu bır mılletır....

nısrılA haN

Pekekeli yukardakini bir de tersten oku

SEMİN

MHP DOGRU SÖYLÜYOR AMA STATEJİ OLARAK DÜŞÜNÜRSEK KİMSE BUNU DÜŞÜNMÜYORIRAK IN İŞGALİ İLE ÖZAL IN GİZLİ PLANI OLARAK DÜŞÜNDÜGÜM OSMANLI DEVLETİ TEMELİ TEKRARDAN YER TOPRAK FARKI İLE ATILMIŞTIR. TÜRKİYE IRAK SURİYE İRAN VE BU DEVLETİN HEPSİ AYNI ŞEKİLDE TÜRK KÜRT CERKEZ TATAR KARDEŞTİR DURUMDADIR SİLAHLARI GÜÇLÜDÜRYAKINDA KÜRDİSTAN BEKLEYENLERYENİ OSMANLI İLE KARŞILAŞACAKLAR AMAAAAAAAAAAAAAÖCALAN İSE BU İŞİN PARCASI

ata övün

bölücü başı büyük önder apdullah öcalan yazılı ve görsel ifadesinde bizi bıgüne kadar şu şu şu ülkeler kullandı bundan sonrada siz kullanın diyor.fazla söze gerek yok merak eden araştırır bulur.bir kısım yorumcuların bu kullanılmayı hastalık haline getirmiş zavallılara laf yetiştirmelerini kınıyorum.allahtan bu millet çok asilde bu kullanmayı kabul etmiyor siz ler bu ülkenin asli unsurlarısınız diyor.

Oğuz Türk

Hakkari'ye giderse öğrenir.. Mhp ülkenin doğusuna hiç gitmediği için unutmuş olacak.

MOSES

lan neyin hakkı oğlum emperyallerin gazına gelip saçma sapan işlere girmeyin heder olursunuz kardeş kardeş takılın

vatan

biraz tarih bilen biri diyor..ne de guzel ahkam kesiyor..ama sunu gozardi ediyor..asil kendi tarih bilmiyor..tarihte hiçbir zaman kurdistan diye bir devlet veya toprak parcasi olmamistir..var olmayan bir sey hakkinda illa da kanit gostermek istiyorsa destekli atmasini tavsiye ederim..resmen komedi..

Gurbet

Sırrı ne durursun başlatsana şavaşı bir temizlik yapalım ipiden beri olmDı kirlilk diz boyu sayenizde Türkiye temizlenir gıcır gıcır olur mikropsus hayat sağlıklı hayat demektir sırrı efendi bir iyilk yap.

YANLIZTÜRK

ülkücüler varken o dediğiniz kürdüstanı tukuruğümuzle boğarız anlayın artık tek yol var oda mhp

komünist zulmün

Kürt kardeşlerimiz bölünmeyi asla istemez, özerklik federasyon vs onları komünist zulmün eline terk etmek demektir, buna izin vermeyiz

yurdael

sana bu yazıları yazmana sebeb olan türk milleti gerçekten gereksiz bir millet olma yolunda ilerliyor senin gibilere bu fırsatı verenlere oy veriyor ne desen haklısın demiyecem sen kendi pisliğinde boğul tüm dünya türkün merhametini islamın bin yıldır kılıcı olduğunu biliyo anzakları izle yeter o kapasiten varsa ama yine diyorum senin suçun yok sana bunu yazdıracak kadar azdıran ve türküm deyipde onları destekleyenlerden allahım hesap sorar inşallah

osman

turk olmayan bilemez, turklersiz dunya dusunulemez, sen azcik tarih oku okuma yazman varsa.