Maranki kapmış şifayı

Yahu Ahmet Maranki, sen daha dün şifalı bitkilerden detoks kürleri falan yapan bir adamdın. İşi ne ara militarist söylemlere getirdin?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 8 Adet Yorum
alem

"Allah Teâlâ, ilmi kullardan soymak suretiyle çekip almaz. Ancak ilmi, âlimleri almak suretiyle ortadan kaldırır. Allah hiçbir âlim bırakmayınca da, insanlar bir takım cahil başlar edinirler ve onlara sorular sorarlar, onlar da ilimsiz fetva verirler. Bu yüzden de hem kendileri saparlar hem de başkalarını saptırırlar." (Buhari, İlim, 34; Müslim, İlim, 13, 14; Müsned, 2/162)İhsan ŞENOCAK hocaya sahip çıkmak lazım, hakkı söylüyor

Misafir

Fetö artığı seni. Kendini gizleyebildiğini sanıyorsan yanılıyorsun.

Erol Baron

Biz en-lerin ülkesiyiz.... en fazla kaza, en fazla yasak, en fazla kavga, en fazla ihanet, en fazla yalancı, en fazla deli vb. bizde var.

Yunus Turan.

Biraz önceki yorumu yazan kişi.

Misafir

Maalesef marankileri medyamız çıkarıyor Hatice Hanım.Tv programında adam alıp adam harcayan,görevden alıp kendince asıp kesen yorumcular olduğu müddetçe daha çooook Marankiler çıkar bizden......

Misafir

Özgür Hoca net konuşur. Çarpıtmaz, kayırmaz. Tam bir ekonomist. Ancak bu şekilde konuşmasını da siyasiler pek sevmez. Bu yüzden ekranlarda yer bulamıyordur.

Misafir

Hatice hanım,bügünki gazetede Emin Pazarcı da "savaştan" bahsetmiş...Hatta Kurtuluş savasından daha önemliymiş bu savaş.Kanı bozuklar,tarih boyunca hep kendi ülkesinin halkına düşmanlık beslemiştir.

Atakan TÜRK

Yazını okuduk bacım.Lakin haklısın ama;bu "Maranki" bizim partiyi desteklediği için,yazdıklarında "haklı" olduğun halde "haksızsın".Saygılar.