Cübbeli Ahmet Hoca ve Davut Güloğlu Demokrasi Nöbetinde!

Bir Japon atasözü der ki; “Pirincin içindeki siyah taşlardan korkma, beyaz olanlardan kork”

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 33 Adet Yorum
Misafir

Şeriatla yönetilen devletlerin halini görüyoruz işte.Halkı sürünüyor ama yönetenlerin bir eli yağda bir eli balda.Çok meraklıysan oralara git 1-2 sene takıl gör.

murteza

Valla:Cuma akşamı gerçekleşen darbeden bahsederken''15 temmuz akşamı ailemle birlikte sabaha kadar meydanlardaydık.Ertesi gün öğlen vaktine Cuma vaktine kadar meydanlarda kaldık'' diyen biri ne kadar güvenilir ve samimiyse Cübbeli ile Davut da o kadar samimidir bence.Ertesi gün Cuma değil Cumartesiydi.Hangi cuma namazından bahsediyorsa artık.KHK ile Cumayı Cumartesiye aldıysa o ayrı.

kerem

“Diğer cemaatler müsterih olsun” yani oy vermeye devam etsinler ....

ecemnur

Yakındır seni de fetöcü ilan edip kapının önüne koymaları.Gerçekler bazılarını rahatsız ediyor çünkü.Al Tv vaizi cübbeliyi vur Türkücü Güloğluna aynı ses çıkar.

Umut Ay

Yanlış yazıyorsun Tamer efendi,yanlışş.

Misafir

sende demokrasiden birşey alamamışsın

Misafir

BUNLARI AMACI BU ZATEN BÜYÜK BİR PROJENIN BASAMAKLARI DİNİ DEĞERLERE VERDİĞİ ZARARIRIN TELAFİ ZOR İNSANLAR BAŞKA TARAFA BAKMASINA SEBEB OLDULAR

TGY 61

Sen şimdi Sıla sevimicimi oldun hocam başbakanın attığı twitleri sıkı takip ediyorsunuz belliki fakat gezi olaylarındada Sılanın tavrı malumunuzdur heralde burdan sizinde gezi kafalı olduğunuz aşikar lafı ebeleyip gebeleyip cübbeliyede giydirmişsin insanların zor günlerde AMAsız yanyana gelmesinden neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz inanmaya bilirsiniz,inandığınız gibide yaşayabilirsiniz... bu noktada bir problem yok ama yani sevilen insanlara çamur atmadan önce düşünün heliki cübbeliyse 2 kere düşünmenizi tavsiye ederim..

çepni

pirincin içindeki beyaz taş sen olmayasın. Hatta guguk kuşu yavrusu gibi yuvanın gerçek sahiplerini yuvasından atan ve yerini aldığı yavruların anne babasına kendisini besleten bir tür olmayasın.

Misafir

davut güloğlu, cüppeli, tarikat şeyhlerine kabahat bulmayın, elimizdeki mal belli, vatandaş dediklerimiz onları seviyor..!!!

GEÇMİŞTEN DERS ÇIKARMAK

Yüreğinize sağlık.Çok doğru tespit olmuş. Bir gün gelecek ve başka cemaatlerin de FETÖ gibi devlet içinde kümelenip paralel devlet yapılanması oluşturmayacaklarını kim garanti edebilir.Yapılan darbeden ders çıkarıp geçmişte yapılan siyasi yanlışların tekrarlanmaması gerekir. ortak amacımız Ülkemizin bağımsızlığı ve bekası olmalıdır.

misafir

ben internet habere senden daha çok yazı yazdım, sen yerinde sayıyorsun kardaş,,,,demokrasi nöbetleri geçeli aylar oldu sen daha oralardamısın....nasıl yazarsın anlamadım.

selim

HARİKA BİR TESPİT OLMUŞ

memik

gördünmü yazar efendi birazcık eleştirdin diye hemen fetöcü oluverdin Allah sonumuzu hayreylesin

fetoculerden farkın ne?

Aynı fetocuların kendini gizleme yetenekleri gibi Sen de müslüman türk gibi görünen ama aslında hangi ülkeye veya dine çalıştığı beli olmayan din düşmanı bi takiyecisin demekki. Demokrasi sömürücüsü seni

haklı

bravo sayın duran,yine harika bir yazı,cübbeli ve demokrasi:))bu kelimeler yan yana gelince bile hiç inandırıcı olmuyo..

remo

O da sizin görüşüşünüz.Saygı duyuyorum ama Sanki bana sıla'yı aklamaya çalışıyormuşsunuz gibi geldi.bırakın bu tür sanatçı geçinenleri korumayı.

Misafir

bence sen git sılayla evlen bu memlekettende defolun gidin

tuncay

Demokrasi ateistlerin uydurduğu bir yönetim modeli. Demokrasi güçlü olanın yönetmesi değilmi. Şeriatçılar devleti yönetmek için seçimleri kazansa demokrasi olmuyor mu?

Halk

Tabi chp de ordaydi bunlarda iki yuzlu siz millet degilsiniz

misafir

sana 5 kere yazı yazdım hiçbirini yayımlamadın demokrasin nerde...gezici aşığı adam...

halil

sila hanim gezi parki eylemlerine katilirken hic show olmuyordu konseri bittikten sonra dinleyicilerine donup hadi gezi parki nobetine diyordu fakat yenikapi demokrasi mitingi onun icin show oluyor ve sila ile davud olayi yanlis ornekleme biz yemeyiz ama

demokrasi ahmaklığı

Ahmaklık tavan yapmış. Yapılan tüm mitinglere ya da nöbetlere DEMOKRASİ adını koyan ad koyucular. Halk'a bir sorun bakalım ; demokrasi için mi rada idilier. Hepimiz vatan millet bayrak din için oralardaydık. Kimse demokrasi tantanası yapmasın ...

tameros bumbala

acaba hiç kendine özeleştiri yapmayı düşündün mü? hükümete hakaret etmek "kimsenin göremediğini" görmek "entelliğin" bir parçası malum. nasıl bir kafa yapısında olduğun belli, ona buna laf sokacağına önce kendine sok. belki rahatlarsın tamer efendi

Misafir

siz ve sizin gibi kafaların demokrasiden ne anladığını bu millet seksen yıldır yaşayarak gördü. Siz ona buna laf yetiştireceğinize geçmişinize bakın.