BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
HABER /  GÜNCEL

Yer yerinden oynar! Ömer Faruk Kavurmacı ifşası

Damatlar tartışma konusuyken Şamil Tayyar günün bombasını patlattı. Herkes Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurma'nın sağlık raporu doğrultusunda hastalığı sebebiyle tahliye edildiğini sanıyordu. Meğer...

Abone ol

Kadir Topbaş ile Bülent Arınç'ın damatlarının cezaevinden tahliyesi kamuoyunda tartışma konusu olmaya devam ederken vahim gerçeği Şamil Tayyar ifşa etti. Herkes Ömer Faruk Kavurmacı'nın sağlık raporu doğrultusunda tahliye olduğunu sanıyordu. Meğer Kavurmacı'nın raporu yokmuş.

Şamil Tayyar bu gerçeği açıkladığı anda Beyaz TV'deki canlı yayında bir anda stüdyoda sesler kesildi. Herkes şoke olmuş bir şekilde 'nasıl tahliye oldu o zaman' derken Şamil Tayyar vahim tahliyeye ilişkin şunları söyledi;

-Ömer Faruk Kavurmacı'nın sağlık raporu yok. Bir sağlık raporu almış değil. Ortada sağlık raporunun kendisi yok.

-Peki nasıl tahliye edildi?

-İşte komedi orada başlıyor. Bu adam farklı tarihlerde doktora gitmiş. O muayenelerle ilgili hastane kayıtlarını alıyorlar. Bunu avukat bir yazıyla mahkemeye sunuyor. Tamamen bunun üzerine verilmiş bir karar. Rapor bile yok ya rapor rapor... Vatandaş soruyor; Rapor bile alınmamışken siz eski raporlar üzerinden tahliye kararı veriyorsunuz. Bunu topluma nasıl anlatırsınız. 

Ömer Faruk Kavurmacı'nın epilepsi hastalığı sebebiyle Acıbadem Hastanesi'nden aldığı sağlık raporu ile tahliye edildiği açıklanmıştı. Meğer ortada böyle bir rapor dahi yokmuş. Ömer Faruk Kavurmacı Fulya'daki evinde yaşıyor.