HABER /  POLİTİKA

Yeniden Refah Partisi'nden Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'a çağrı!

AK Parti'den istifa eden Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan'a davette bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Mali İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, "Burada Yeniden Refah Partisi zaten kurulmuş bir parti, buyursunlar gelsinler." çağrısı yaptı.

Eski başbakan Ahmet Davutoğlu ile eski bakanlardan Ali Babacan'a seslenen Altınöz,şu ifadeleri kullandı: Yeniden Refah Partisi olarak Türkiye'deki 82 milyon vatandaşımıza kapılarımızı açmış bir partiyiz.

Duyuyoruz ki, sayın Davutoğlu ile Babacan parti kuracaklarmış, parti kurmalarına gerek yok.

Burada Yeniden Refah Partisi zaten kurulmuş bir parti, buyursunlar gelsinler, genç genel başkanımızla 2020'de yapılacak erken seçimle Türkiye'nin en genç devlet başkanı olacak Fatih Erbakan ile siyaset yapsınlar. Kapılarımız açık.

Milli görüş siyaseti

Adil düzen ve milli görüş siyasetini benimseyen bir parti olduklarını belirten Altınöz, bu prensiplerle olmak kaydıyla Davutoğlu ve Babacan ile birlikte çalışmak istediklerini ifade etti. Kongreye, partinin kurucularından eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın kızı Rabia Elif Erbakan Altınöz de katıldı. Tek adayın yer aldığı kongrede, mevcut başkan Eşref Hakan Güneri, yeniden göreve getirildi.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Meteoroloji uyardı Sağanak yağış geliyor Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Bahçeli'den CHP'ye kurşun gibi yeni sözler
AB'den Saudi Aramco saldırısı sonrası itidal çağrısı
Oktay'dan Çobanbey saldırısına tepki
Cezayir'de cumhurbaşkanı seçimleri 12 Aralık'ta
Paralimpik tenisçi Büşra Ün şampiyon oldu
2. yargı paketi ne zaman çıkar af maddeleri neler?
Yorumlar 10 yorum