BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
HABER /  MEDYA

Yeni fenomen bakın tüm yarışmaları neden trollemiş?

Neredeyse tüm yarışma programlarını trolleyerek fenomen olan Koray Cinemre bunu neden yaptığını ilk kez açıkladı.

Abone ol

Zuhal Topal'ın programında rahat hareketleriyle dikkat çeken Korcan Cinemre "Trollemek hayat felsefem." dedi.

Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı, kısa sürede fenomen oldu. Fox Tv ekranlarında yayınlan izdivaç programı damat ve gelin adaylarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

FENOMEN OLDU

Zuhal Topal'un sunumuyla hafta için her gün ekrana gelen izdivaç programına bu kez damat adayı damga vurdu. Damat adayının rahat tavırları stüdyoyu gerdi. Bu anlar video paylaşım sitelerinde "Zuhal Topal'ın programını trolleyen damat adayı" başlığıyla paylaşıldı ve video kısa sürede pek çok kişiye ulaştı.

Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı çok kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan ismi olurken; Ekşi Sözlükte açılan "İzdivaç programını trolleyen genç" başlığı altına ise yorum yağdı.

"TROLLEMEK BİR YAŞAM BİÇİMİM"

Zuhal Topal'ın sunduğı izdivaç programındaki tavırlarıyla bir anda Türkiye'nin gündemine oturan Korcan Cinemre,  Rotahaber'den Eşref Aydoğmuş ile gerçekleştirdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. 

Trollüğün bir yaşam biçimi olduğunu söyleyerek röportajına bir itirafla başlayan genç, "Trol bir yaşam biçimi. Bu, insanın içinde olan bir şey. Her an her yerde bir trol yapabilirsiniz ama bu sizin içinizde olur. Bir amaç ya da araç değil, içinizde olan bir şey." dedi.

KORCAN CİNEMRE KİMDİR?

Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı.

DAHA ÖNCE DE BİRÇOK PROGRAMI TROLLEMİŞ

"Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de bir çok programı trollediği öğrenildi.