BIST 1.448
DOLAR 8,28
EURO 10,10
ALTIN 490,24
HABER /  MEDYA

Uğur Dündar korkusundan kaçtı!

Uğur Dündar, CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter'i diline doladı. CHP'nin bu gibi isimlerden arındırılması gerektiğini yazan Dündar, Serter'ten korktuğu için İzmir'den kaçtığını yazdı.

Abone ol

CHP İl Başkanı Bedri Serter ile Uğur Dündar arasındaki tartışma giderek büyüyor! Serter'in kendisiyle ilgili yorumuna tepki gösteren Dündar, haddini bildirmek isteyen Serter'e İzmir'deyim diyerek adres vermişti. Dündar tartışmada ikinci perdeyi açtı ve Serter'ten korktuğu için İstanbul'a kaçtığını; ancak şehre mülteci kılığıyla yeniden gideceğini söyledi.

CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2 yazara "Gazeteciyim diye köşe yazıp Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar'ı kınıyor daha da yazılarını okumuyorum. Herkes haddini bilecek." ifadelerini kullandı.

DÜNDAR: GEL DE HADDİMİ BİLDİR!

Serter'in bu sözlerine Uğur Dündar tepki gösterdi. Dündar sosyal medya hesabından "İzmir CHP İl Başkanı Bedri Serter yapıcı eleştirilerim nedeniyle beni okumayacak ve haddimi bildirecekmiş! Zihniyete, tahammülsüzlüğe bakın. CHP 'yi halktan koparan zihniyet budur. İzmir halkı bunların çok önüne geçti farkında değiller. İzmir'deyim, gel de haddimi bildir Serter!.." diye yazdı.

Öte yandan tartışmaya giren CHP'li Atilla Sertel de Bedri Serter'i eleştirerek iki köşe yazarından özür dilemesini istedi.

DÜNDAR'DAN YENİ TWEETLER

Dündar, twitter'daki bu tartışmanın ardından bir kez daha Serter'e seslendi ve korktuğundan İstanbul'a kaçtığını yazdı. İşte o tweet;

ÖNCEKİ HABERLER
Gören ambulans der ama bakın içinden ne çıktı!
Çorum'da yolcu otobüsü devrildi
Binlercesi artık Türkiye'ye gelebilir!
Sur'daki operasyonda 1 kişi öldü!
Çifte kumrular yemekte
Alman ordusuna imamlar alınacak!
Bakan Işık HDP'nin üzerini çizdi!
Arap ülkesinden Erdoğan'a çirkin iftira
Manavgat 3.6'lık depremle sarsıldı!
Kırcı'dan Abdullah Çatlı açıklaması
Yorumlar 23 yorum