BIST 1.524
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 437,81
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Yatak teknolojisinde yeni dönem Cosmos Bed!

The Cosmos Bed adlı yeni teknoloji yatak, kullanıcılarına ev içerisinde yıldızların altında romantik bir gece keyfi sunuyor.

Abone ol

İNTERNETHABER-(DIŞ HABERLER)

Rus endüstriyel tasarımcı Natalia Rumyantseva tarafından tasarlanan The Cosmos Bed adlı yeni yatak teknolojisi rahat ve huzurlu bir uyku vaad ediyor. 

Natalia Rumyantseva adlı endüstriyel tasarımcı tarafından tasarlanan The Cosmos Bed adlı yatak teknolojisi Sevgililer Günü'nde sevgilisi veya eşleri ile değişik bir deneyim yaşamak isteyenler için güzel bir hediye olabilir.

1.20140213161838.jpg

Sevgilisi ile yıldızlar altında romantik bir gece yaşamak isteyen için tasarlanan The Cosmos Bed samanyolu yıldız takımı altında yatıyor hissi yaşatmak için planetaryum tarzı tasarımı ve yıldız şekilde döşenen ışık sistemi ile birlikte sakinleştirici müzik sistemi ve koku salma dedektörü ile nihai açıkhava deneyimini evlere taşıyor.

2.20140213162117.jpg

Rus endüstriyel tasarımcı Natalia Rumyantseva'nın My Modern Met kavramı ile tasarladığı ve beyaz fiberglastan oluşan kısmen açık ve enine yumurta şeklinde olan fütüristik yatak evde dışarda uyuma hissini yakalamak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.

4.20140213162302.jpg

The Cosmos Bed'te kullanılan LED ışık sistemi ve sükünet yayan dinlendirici koku sistemi sayesinde müzik sisteminden yayılan sakinleştirici müzikleri ile kullanıcılara sağlıklı bir uykunun yanısıra romantik bir ortam sağlamayada yarıyor.

3.20140213162514.jpg

The Cosmos Bed adındaki yeni teknoloji yatak eğimi ayarlanabilir ve uyanma zamanı geldiğinde, çalan alarmı ile kullanıcılara kolaylıkda sağladığı belirtildi.

Yatağın henüz konsept aşamasında olduğu ve tasarımcısı Natalia Rumyantseva'nın belirleyeceği patent anlaşmalarından sonra satışa çıkacağı belirtildi. 

ÖNCEKİ HABERLER
Şeytan olmak için Tam 38 BİN TL harcadı!
Onur Ünlü yeni filmiyle itiraz edecek
CHP'den seçim havuzu sorusu!
Cemaatten 'Erdoğan ölsün bedduasına' açıklama
Muhalif lidere saldırı! Yeşil adama döndü
DASK'a Devlet Desteği
Erdoğan'ın şartına İsrail'den yanıt
Avrupa'da İstanbul ilk 10'a girdi!
Hakim-savcı atamalarının sebebi ne?
Atina ile DHKP-C'nin arası nasıl açıldı?
Yorumlar 1 yorum