BIST 9.532
DOLAR 32,49
EURO 34,60
ALTIN 2.479,51
HABER /  GÜNCEL

Yalova hava durumu uyarısı dikkat!

9 Nisan hava durumu tahminlerine göre Yalova 'da şiddetli fırtına ve yağmur var. Yalova 'da hava durumu haftasonu mevsim normallerine dönecek.

Abone ol

YALOVA için yapılan son hava durumu tahminlerine göre sabah saatlerinde başlayan yağışın bugün gece saatlerine kadar aralıksız ve kuvvetli olarak etkili olması bekleniyor. Yalova 'da hava durumu ancak haftasonu mevsim normallerine dönecek. 

Nisan ortasında bir çok ile kar yağarken Marmara bölgesindeki illeri ise şiddetli yağmur ve fırtına vurdu. Meteoroloji bugün sitesine İstanbul , Kocaeli , Sakarya ve Yalova için uyarı koydu.
Hava durumu tahminlerine göre İstanbul ve diğer üç ilde sabah saatlerinde başlayan şiddetli yağış aralıksız ve çok kuvvetli olarak bugün gece saatlerine kadar etkili olacak. Poyraz Fırtınası birlikte devam edecek olan şiddetli yağışlar metrekareye 25 - 50 mm arasında yağış bırakacak. Kuvvetli fırtına ve sürekli yağmurun meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği bildirildi.

YALOVA 9 NİSAN HAVA DURUMU TAHMİNİ
Hava durumu tahminlerine göre Yalova 'da bu sabah başlayan şiddetli yağışlar kuvvetli fırtınayla birlikte 10 Nisan cuma günü de etkisini devam ettirecek. Hava sıcaklığı Yalova 'da en yüksek 6 dereceye çıkacak. Yalova 'da 10 Nisan cuma günü etkisini yitirmeye başlayacak olan yağışlar haftasonu yerini güneşli havaya bırakacak.

yalova-9-nisan-hava-durumu.jpg
İSTANBUL HAVA DURUMU TAHMİNİ