BIST 1.428
DOLAR 8,28
EURO 10,00
ALTIN 483,34
MEDYA

Vuslat 19. bölüm 2. fragmanı

Vuslat dizisi 19. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat 19. yeni bölümüyle 20 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de olacak. Vuslat'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Vuslat 19. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Vuslat'ın yeni bölümünde neler olacak? Vuslat 20 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı TRT 1'de...

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüz yüze kalacaklardır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Binali Yıldırım İstanbul'daki sandık hilesini anlattı
Anneler Günü için süper fırsatlar!
İstanbul Üsküdar'da yol çöktü
Sergen Yalçın Fenerbahçe galibiyetini sigara içerek kutlamış
Gaziantep'te taciz şüphelisini terlikle dövüp polise teslim ettiler
Kars'ta arazi kavgası 4 ölü 7 yaralı
Sakarya’da silahlı çatışma 4 ölü 2’si polis 11 yaralı
Devlet erkanı Samsun'da bir araya geldi
Radyatör deposunda uyuşturucu sevkıyatına polisten darbe
Abdulkadir Parmak, Trabzon sokaklarında davul çaldı
Yorumlar