BIST 1.345
DOLAR 8,36
EURO 10,10
ALTIN 480,90
HABER /  DÜNYA

Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının yapıldığı Fatih Vatan Caddesi ve caddeye çıkan tüm yollar trafiğe kapatıldı. <br/>Cumhuriyet’in il...

Abone ol

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının yapıldığı Fatih Vatan Caddesi ve caddeye çıkan tüm yollar trafiğe kapatıldı.
Cumhuriyet’in ilan edilişinin 90. yıldönümü dolayısıyla Türkiye’nin dört bir yanında yapılan törenler İstanbul’da Vatan Caddesi’nde gerçekleştiriliyor. Tören nedeniyle Vatan Caddesi boyunca yol çevresi demir barikatlarla kapatıldı. Vatandaşların karşıdan karşıya geçişi için sadece alt geçitlerin kullanılmasına izin verildi. Saat 10.30’da başlayacak tören öncesi Vatan Caddesi ve caddeye çıkan tüm yollar trafiğe kapatıldı.
Trafiğe kapatılan yollar ise şöyle: Topkule-Mahmutbey Köprüsü-Vatan Caddesi-Oğuzhan Caddesi-Millet Caddesi-Topkapı Edirnekapı Kavşağı-Vatan Caddesi Kesişim Noktası-Mahmutbey-Topkule; Mahmutbey Köprüsü-Habibler Yolu (Sultançiftliği yolu) D/100 Karayolu’ndan Vatan Caddesi’ne gidecek olan sürücülerin, Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklarından Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini; E/80 karayolunu kullanacak sürücülerin, Hürriyet Gazetesi karşısından TEM istikametini; sahil yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzergahından, Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametini, Vatan Caddesi’ni kullanarak Fatih’teki hastanelere gelecek olan ambulans sürücüleri ve diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek Samatya’dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba Hastaneleri’ne gitmeleri, Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere gidecek sürücülerin, Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanmaları gerekiyor.
(İHA)

ÖNCEKİ HABERLER
CHP'li belediyeden Kürtçe yasağı
Marmaray'da neden balıkları görmüyoruz?
Casusluk skandalı: Beyaz Saray üzerinde baskı artıyor
Anıtkabir'deki törende tarihi bir ilk 
Askere gidecekti cesedi bulundu
Akdoğan'dan HDP'ye zor sorular
Camiye ay yıldızlı mahya asıldı
Başıboş at trafiği karıştırdı
Lady Gaga gay kulübünde striptiz yaptı
Günün önemli gelişmeleri (1)
Yorumlar