HABER /  GÜNCEL

Ufka yolculuk sınav ödülleri neler 1. 2. ve kategori ödülleri listesi

Türkiye'nin en geniş katılımlı Ufka Yolculuk Sınavı yazılı olarak 17 Mart'ta online olarak saat 0.00 ve 12.00 arasında yapıldı. Ufka yolculuk yazılı sınav puanı 27 Mart'ta, ufka yolculuk sınav sonuçları ise 3 Nisan'da açıklanacak. Peki ufka yolculuk sınav sonuclarına göre ödüller neler, ufka yolculuk 1. 2. ve kategori ödülleri haberimizde.

Ufka yolculuk sınav sonuçları ne zaman açıklanır, ayın kaçında soruları merak konusu oldu. En geniş katılımlı sivil yarışma olan ufka yolculuk sınavı 17 Mart'ta yazılı olarak online yapıldı. Ufka yolculuk sınav puanları ise 27 Mart'ta açıklanacak. Ufka yolculuk sınav sonuçları ise 3 Nisan'da açıklanacak. 

Türkiye'nin en geniş katılımlı sivil yarışması olan Ufka Yolculuk sınavına girenler sonuçları bekliyor. Peki Ufka Yolculuk sınav sonuçları açıklanma tarihi ne zaman? Yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte Ufka Yolculuk yazılı sınav sonuçları için detaylar...

 YAZILI SINAV NE ZAMANDI: Yazılı sınavlar 17 Mart’ta yapıldı. Yazılı sınav puanı 27 Mart Çarşamba saat 20.00’da açıklanacak.

UFKA YOLCULUK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIYOR: Sınav sonuçları 3 Nisan Çarşamba saat 19.00’da duyurulacak.

ÖDÜLLER NEDİR: Birincilere 2 umre+2500 TL veya 8.000 TL, ikincilere 2 umre+1500 TL veya 7000 TL, üçüncülere 2 umre+500 TL veya 6000 TL, 4-10 olanlara 7 gr. Külçe altın verilecek.

 İL ÖDÜLLERİ

Proje Ortağı Dernekler yazılı sınavlar sonucunda (İl Yarışma Sınav Merkezi Kurulu), il genelinde İlkokul, Ortaokul, Lise, AR 18- kategorilerinde dereceye girenlere ayrıca il ödülleri verebilecektir. Eğer ildeki proje ortağı dernek, herhangi bir ödül vermeyi vaat etmedi ise, o ilden yarışmaya girenler, sadece merkezi ödüller için yarışacaktır. İl ödülleri www.ufkayolculuk.com sitesi üzerinden duyurulacaktır.

a) Yarışma kapsamındaki tüm seyahat ödüllerinde oluşabilecek ek vergiler ödül kazanan yarışmacılara aittir.

b) Türkçe dilinde 1. Kademe online sınav sonucunda 50 ve üzeri puan alanlar Türkçe dilinde 2. Kademe yazılı sınava girmeye hak kazanacaklardır. Online sınav sonucunda Merkezi ve İl Ödülü verilmeyecek olup ödüller yazılı sınav sonucunda dereceye giren yarışmacılara verilecektir.

SERVER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Server Gençlik ve Spor Kulübü olarak çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm fertlerin insaflı, bilgili, becerikli, doğru inançlı, hayırlı ve faydalı,

- Varoluş gayesi ile başta sevgi, hikmet, adalet ve yüksek ahlak olmak üzere çok önemli ortak değerleri anlayan, benimseyen, davranışlarına yansıtan ve bunları başkalarına aktaran,

- İç huzura ermiş,

- Bedenen, zihnen, ruhen ve sosyal yönden güçlü ve sağlıklı,

- Bugünün ve yarının gereklerine göre donanmış, eğitimli, kültürlü üstün vasıflı,

- Değişime açık, kendisini daima iyiye doğru değiştiren ve geliştiren,

- Olayları gerçek boyutları ile anlamaya yönelik kritik ve analitik düşünme yeteneğini ve farkındalık bilincini edinmiş,

- Doğal, helal ve sağlıklı beslenme konularında bilinçli tercihler yapabilen,

- Çevre konusunda duyarlı,

- Tüm varlıklara şefkat duygularıyla hizmet üreten,

- Sağduyulu kişiler olarak yetişmesine katkıda bulunan,

- Böyle fertlerin oluşturduğu mutlu ve huzurlu bir toplumun oluşması için faaliyetlerde bulunarak insanlığa fayda sağlamak misyonu ile 2016 tarihinde kurulmuştur.

Kulübümüz, bugüne kadar büyük başarılara imza atmış olan “Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları”nı hem kalite hem de sayısal olarak daha iyi seviyelere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin en geniş katılımlı sivil yarışma organizasyonu olan uluslararası “7. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları”nı hicri 1440, miladi 2019 yılında “Güzel Ahlak” konusunda düzenleyecek olan kulübümüz, 8 Milyarlık insanlığa arz etmek üzere planlamalar yaptı.

ÖNCEKİ HABERLER
Sultanbeyli'de halk otobüsü gecekonduya çarptı
Tuğba Özay eski partisi CHP'yi eleştirdi değişim şart
Ankapark giriş ücreti kaç para tam/öğrenci fiyat listesi
Şeref Malkoç: Yerin dibine girsin o manifesto
Reflünün çocuklar üzerindeki tehlikesine dikkat! İşte belirtileri ve tedavi yöntemleri
Af yasası son gelişmeler bugün ne oldu 2020
Yorumlar