BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
HABER /  MAGAZİN

Tesettürlü Niran Ünsal açıldı meyhane pozu olay

Tesettüre giren Niran Ünsal yeniden açıldı. Niran Ünsal'ın tesettürden çıkmış fotoğrafı sosyal medyaya düştü. Meyhane pozu dillerde.

Abone ol

Tesettüre girip kapandığını söyleyen Niran Ünsal başını açıp meyhane ilanında yer alınca sosyal medyada olay oldu. Niral Ünsal'ın 'Nevizade Meyhane'de 30 Ekim cuma günü sahneye çıkacağı ortaya çıktı. Tanıtım fotoğrafında ise tesettürden çıkmış Niran Ünsal yer alıyor.

Niral Ünsal geçen yıl tesettürle pozlar vermiş bu yıl da tamamen kapandığını açıklamıştı. 'Artık hayatını bu şekilde sürdüreceğini' ilan eden Niral Ünsal kapanma kararından çabuk çarketti.

NİRAN ÜNSAL : Açılmak, şeytana hizmet etmektir.

 NİRAN ÜNSAL AÇILDI MEYHANEYE ÇIKIYOR

Tesettürlü olarak klipler çekmeye başladıktan sonra ani bir kararla yeniden açılan Niran Ünsal sosyal medyada günün konusu oldu.

Niran Ünsal'ın Nevizade Meyhane'de çıkacağı program için çektirdiği fotoğraf herkesin dilinde. Türbanı çıkan Niran Ünsal'ın bu kararı kadar 'içkili meyhanede' solistlik yapacak olması da eleştiri aldı.

İşte Niran Ünsal'ın tesettürden çıkmış hali;

niran ünsal başını açtı meyhane resmi

MEYHANEYE AÇIK MI ÇIKACAK? NİRAN ÜNSAL KONUŞTU

Niran Ünsal olay yaratan Meyhane pozu sonrasında açıklama yaptı. Sahneye perukla çıkacağını söyleyen Niran Ünsal, "Günlük hayatımda tesettürlüyüm ama sahneye peruk ile çıkıyorum. Hande Yener sahneye donla çıkarken sorun olmuyor da ben tesettürle çıkınca mı sorun oluyor" dedi. 

Niran Ünsal 'içkili bir meyhanede' sahneye çıkacak olmasına yönelik eleştiriler için de şunları söyledi;

-"İçkiyi ben içmiyorum. Herkes kendisinden sorumludur. Biz içene nasıl saygı duyuyorsak, içen de bize saygı duysun."

AÇILMAK ŞEYTANA HİZMET ETMEKTİR

Niran Ünsal kapanma kararından sonra verdiği röportajda şöyle demişti;

-"Beden ve vücudu teşhir ederek bu işi yaptıkları için çok büyük vebal altındalar. İnsanların aynı zamanda göz zinası yapmasına sebep oluyorlar. Açılmak, şeytana hizmet etmektir. Neticede saklı olan her zaman daha kıymetli, daha makbuldür. "

NİRAN ÜNSAL NASIL KAPANMIŞTI?
Niran Ünsal kapanma kararı televizyondan ilan etmiş ve eşinin de yeni haberi olduğunu söylemişti. Kapanma kararının ardından sahne kıyafetlerini de değiştirdiğini belirten Niran Ünsal şunları söylemişti;

-"Eşimin ailesi ve kendi yakın çevremden gayet olumlu tepkiler alıyorum. İşime devam ediyorum her zaman olduğu gibi. Fakat kostümlerim değişti. Özel tasarım kapalı kostümler yaptırıyorum artık. Sonuçta benim sesim ön plandaydı. Yine ön planda sesim olacak. Bana "reklam yapıyor" diyorlar. İnsan bir senedir reklam yapıyor olamaz. Bu bir seçimdir. Kendi kendine oluşan bir süreçtir. Eşim dahi kapanacağımı televizyonlardan öğrendi"

NİRAN ÜNSAL TESETTÜRLÜ KLİBİ