BIST 1.121
DOLAR 7,80
EURO 9,09
ALTIN 471,53
MEDYA

Taha Akyol'dan Bülent Arınç açıklaması

Usta Gazeteci Taha Akyol KHK sözleriyle eleştirilerin hedefi haline gelen ve istifası istenen Bülent Arınç’la ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Akyol 'Arınç susturulsun' diyenlere tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç’ın KHK bir faciadır açıklaması kamuoyunda büyük tartışamalara yol açtı. Cumhurbaşkanı Erdoğan esefle karşıladım dedi, Ak Parti‘nin içinden birçok isim Bülent Arınç’ın FETÖ’yü aklamaya çalıştığını belirtip tepki göstererek Arınç’ı istifaya çağırdı.

Tepkiler artınca Arınç geri adım attı!

Arınç ise gelen tepkiler sonrası geri adım niteliğinde bir açıklama yaparak 'KHK faciadır' cümlesiyle yanlış uygulamalardan mağdur olanların çektiği ızdırabı anlatmak istediğini ifade etti. Bütün bu tartışmalar sonrası Arınç’ın istifa edip etmeyeceği soruları soruluyor.

Bırakın Bülent Arınç kimliğindeki bir insanı falanca vatandaş niye susturulsun?

Arınç susturulsun demek vahim bir durum

Bülent Arınç'ın KHK çıkışı ve son açıklamasını Mustafa Karaalioğlu ve Taha Akyol Youtube’da canlı yayında masaya yatırdı. Taha Akyol canlı yayında tartışmalarla ilgili dikkat çekecek açıklamalar yaptı. Akyol ''Arınç susturulsun demek vahim bir durum. Susturulsun demek yerine problem var mı yok mu bakalım denilmeli’’ dedi. Akyol’un açıklamaları şöyle: 

Sitene Ekle
Yorumlar