BIST 9.334
DOLAR 31,09
EURO 33,76
ALTIN 2.031,37
HABER /  MEDYA

Siyah Beyaz Aşk 15. son bölümde ne oldu yeni bölüm fragmanı

Siyah Beyaz Aşk 15. bölümünde neler yaşandı? 29 Ocak 2018 tarihinde ekrana gelen Siyah Beyaz Aşk 15.bölümünde neler oldu? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Kanal D'nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk 15. bölüm fragmanı internethaber'de.

Abone ol

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan  başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Siyah Beyaz Aşk yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gördü. Siyah Beyaz Aşk 15.Bölüm ile ekranlardaydı. Siyah Beyaz Aşk son bölümde neler yaşandı? Siyah Beyaz Aşk 16.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SİYAH BEYAZ AŞK 15.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Siyah Beyaz Aşk 15. Bölümde Ferhat ile Aslı, önemli bir karar alıyor. Ferhat öğrendiği gerçekle çılgına dönüyor. Ferhat'ın öğrendiği gerçek ne?

Namık Emirhan’ın vurulması, tüm aileyi böldü. İdil, Namık’ı vuranın Yeter olduğunu biliyor. Ancak tüm bunlara  rağmen bunu kanıtlayamaz. Zira Yeter, vurduğunu saklayacaktır ve en büyük yardımcısı Azad Dağıstan olacaktır. Düğünde yakınlaşan Ferhat ile Aslı, aralarındaki engelleri kaldırmak isteseler de ikili önemli bir sınavın eşiğindedirler. Aslı’nın yaşadığı problemlere göz yummak istemeyen ağabeyi Cem, Ferhat’tan ayrılması için bir kez daha uyarır. Fakat bu uyarılar Aslı’nın kararlarında etkili olmaz. Cem, son çare olarak Ferhat ile konuşur ve yol ayrımı için ilk adım atılır.

FERHAT ÇILGINA DÖNDÜ; Öte yandan Handan, Kamil’in gerçek annesinin Gülsüm olduğunu öğrenmiştir. Bu gerçeğin ortaya çıkacak olmasıyla Gülsüm, ağabeyi Ferhat’ın tepkilerinden korkar ve intihara kalkışır. Gülsüm’e son anda yardımcı olan Abidin, Ferhat’ın tepkisinden de korumak zorunda kalır. Ferhat, bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla deliye döner ve bu olaydan sorumlulara karşı cephe alır.